Hyperaktivita u dítěte. Co s ní dělat?

svobodka
27. črc 2009

Milé maminky, nemáte některá zkušenost s hyperaktivitou u dítěte? Našemu prckovi byl rok a půl a už mi přijde celkem nezvladatelný. Pořád jsem si říkala, že je živější, ale posledních pár dní mi přijde, že mu pořád musím něco zakazovat, plácat přes ručičky a mnohokrát už dostal přes plínku ☹ Dělám to nerada, ale opravdu už nevím jak na něj. Po dobrém to prostě nejde. Dělá vše co nemá, neposedí (ani u jídla), hračky ho baví max 2 minuty, pak s tím mlátí a jde kramovat kuchyňskou linku, kde vezme vše co dělá největší rámus a bouchá s tím, mlátí mě, malžela i kocoura se psem, je často rozmrzelý, kňourá i když mu nic není, pořád mě někam tahá atd... Je prakticky nemožné s ním uvařit, protože je neustále na stole, na televizním stolku, kde tahá televizi na sebe, vypíná, zapíná, přepíná, prostě vše co mu zakážu, tak dělá. Venku jen běhá, nedokáže normálně chodit a má celkem výdrž ☹ Každý, kdo ho pozná, tak mi dává za pravdu, že to s ním nemáme jednoduché, tak to asi není v pořádku nebo je to opravdu jen živé dítě?

zrzicka
5. čer 2015

@svobodka Přesně co píšete mám já s dcerkou ☹ teď jí byli v březnu dva roky a řek nu vám síla.Ani s ní nejezdíme moc nakupovat.To se fakt nedá ..🙂☹

ehh
30. led 2017

@svobodka ahoj čtu tady tvoje příspěvky a úplně vidím moje dítě. Je mu rok a pul a fakt si nesedne a ja taky ne. Nikdo mi to nevěří na pohled je to andílek ale žít s tím deno denně masakr fakt jsem zralá na psych.
Chci se zeptat zlepšilo se to?