Hysterické miminko 😞 Co s tím?

koblizek85
20. dub 2010

Dobrý den všem maminkám.
Chtěla bych vás poprosit o radu s naším 4 měsíčním miminkem. Náš chlapeček začíná ukazovat drápky..... Má strašné hysterické záchvaty řevu a to kvůli úplným kravinám!!! Stačí, aby mu třeba jen vypadla hračka z ručičky, nebo se nemohl trefit do pusinky a hned spustí takový řev, že si naprosto nevím rady jak na něj a co s tím.....

lucajdak
20. dub 2010

ahoj, tak toto jsme taky zazili, a nekdy to ma i ted takovy manevry ☹ je to neprijemny ale musis ho asi nechat chvili at se vzteka, nekdy to je na nervy ale vydrz 😉

zdenka33
20. dub 2010

Ahojky taky jsme to měli,ale naštěstí ji to brzy přešlo,protože začala být zručnější v udržení hraček!!!Tím pádem si hračky už sama bere a přebírá.Neboj to přejde vzteká se ,že jí to nejde.... ☹

clea.1
20. dub 2010

ahoj,

může mi někdo poradit? Mám tří měsíční dvojčata jedno je celej den hodné,ale s úderem 6té nebo 7mé večer se míní uvztekat,nejí jen řve a řve a to až do zadýchání nebo zaskočení.Stačí ale minutka na regeneraci a ječí na novo.
Nepomáhá vůbec nic,chování,dávání na bříško,houpání,ani koupel,ani cvičení no prostě vůbec nic.Problém je ten,že strhne i druhého a je konec a klidně 4 hodky se podporujou v řevu a nejdou uklidnit.
Má na to někdo nějakou fintu?Docela mě to trápí.

lin18
20. dub 2010

nejsou nevyspalé? mně takto Kubík řádí když se mu chce spát...neumí sám usnout tak se vzteká...

anicka164
20. dub 2010

Clea.1: Někde jsem slyšela, že to tak některé děti mají. Prostě večer brečí. Dobrá zpráva je, že z toho vyrostou 😉
Nebolí ho bříško (prý občas tříměsíční kolika není ani tak o bolení bříška jako prostě o tom brečení)? Není přetažený? Nemá moc podnětů přes den? Těžko radit. Zkus tišící metodu podle Karpa, jsou ještě fakt malincí.
Držím palce, s dvojčatama to musí být fakt záhul.

j.kriv
20. dub 2010

koblizek: to jsme měli taky, chilinku jsem nechala se vztekat a pak jsem pomohla 🙂 až se zlepší motorika, zmírní se to, akorát se pak bude vztekat kvůli jiným věcem 😝 😀

clea: taky si myslím, že je nevyspaný, potom takhle reagují a nakonec jsou tak unavení že už nemůžou ani usnout. zkus dát dřív spinkat 😉

kvetinka7
20. dub 2010

koblizku, vytrvej,melo by to prejit..deti maji obcas ve vyvoji mensi krizi a jsou precitlvele,plactive a podrazdene..
treba mu to nejde tak,jak by si predstavoval a je z toho nestastny a place..po par dench se zlepsi 🙂

clea.1
25. dub 2010

Ahoj holky,

nebyla jsem tu dlouho,protože ještě navíc fena rodila a tak jsem lítala kolem psa.Problém je že je vyspalej až moc.Jen mi připadá že se snaží vyřvat pozornost a to u dvojčat je docela malej zázrak.Člověk se nestačí ani otočit a je poledne a než stihne mrknout je večer.Mám pocit ale co máme ty štěňata,že rád že je rád a je krapet lepší 🙂

omnimorka
1. zář 2015

Dobry vecer maminky,jdu si k Vam pro radu...Mam holcicku,narodila se zkraje kvetna,takze jeste nemame ukonceny ctvrty mesic..Mame ted problem se vztekem pri jidle...Maji na to vliv asi rust zubu a momentalne sesta nemoc...Vztekame se uz minimalne ctrnact dni,ale ted to nabira na intenzite....Nechce vubec flasku se sunarem,uz nekojim,na UM jsme prakticky od narozeni..Myslite,ze je toho sunaru uz prejedena a ze bych mohla zacit s prikrmem??Konec 4teho mesice mame za par dni....Nechce ani kousat zadne hracky a kdyz ji dam do pisy lzicku tak ji obcas okusuje... Zrejme je to kvuli zubum ale nechce uz k jídlu i neco jineho nez jen sunar??moc dekuji za rady....

ladyhacek
1. zář 2015

@omnimorka i když dena UM příkrmy bych dala až po 4.m, zkus chladivé kroužky nebo calgel (tem tedy píšou od 5m,ale já dala také dřív malý se nechtěl přisát namazala jsem, chvíli počkala a pak se přisál, já mu teĎ zkoušela dávat kaši Nutrilon a brečel asi bolení dnes jsem nedala a zatím dobrý 🙂. Zkusila bych vyměnit UM