Hysterický pláč u 2měsíčního miminka. Co s tím?

swee2
5. bře 2020

Ahoj potrebuji poradit prosim...mala ma dva mesice a poslednich sedm dni jen place nechce nosit houpat zabalit ..to co pomahalo drive ted uz nefunguje ..nikdy nechtela moc lezet na zadech a na brisku uz vubec ne jen se chtela nosit a to ted uz taky nechce ... ted mela hystericky plac ze jsem nevedela co s ni... byla jak prkno (asi jak hystericky brecela) ...v utery jsme byly na ockovani ale plakala uz i predtim.... nemate zkusenosti???? Co s tim???dekuji za rady

lennus
5. bře 2020

@swee2 Doporučuju šátek, přečtěte si o termínu 4. trimestr, u naší malé to určitě bylo ono, taky plačtivá, až hysterická, bříško to nebylo. Šátek moc pomáhal a možná i trochu kraniosakrální terapie

swee2
autor
5. bře 2020

@lennus poridila jsem Tulu nositko ale v nem nechce byt a breci😞bojim se aby ji neco nebolelo nekdy mi prijde ze zacina brecet kdyz ji zvedame a nosime coz predtim mela rada

katkapavlik
5. bře 2020

@swee2 ahoj může to být například zablokováný nějaký sval, to jsme měli mi navštěvovali jsme fizioterapeutku a vše bylo v pohodě .

swee2
autor
5. bře 2020

@katkapavlik a to by mela poznat doktorka ktera nam doporuci fyzioterapeuta? Nebo jak?

maggiele
5. bře 2020

Maly byl v tomto veku taky takovy, nechtel nic a byl uplakany, nevrly, vztekly. Nemel rad kocar, satek,nechtel spat. Nasi zachranou byla hacka, tam se uklidnil a usnul. Drzim palce, bude lip🙂

eithelwing
5. bře 2020

@swee2 Doporučila bych fyzio nebo osteodynamiku. Naše dcera byla děsně urvana, ublinkavala, prohybala se, nesnasela chovani, hlazeni po hlavicce, později nepouzivala jednu ruku. Měla zablokovanou krční páteř.
Víc informací najdeš pod pojmem kiss syndrom. Nemusí to být nutně toto, ale možná nějaké napětí, nějaký problém je.

katkapavlik
6. bře 2020

@swee2
@swee2 já jsem navštívila sama od sebe,také na doporučení ostatních maminek. Naše lékařka mi řekla, že je to steklounek prý z inkubátoru,ale realita byla jiná.drzim palce