Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hysterický řev každou noc. Vyčerpává mě to

eloana
27. lis 2010

Ahoj holky rada bych se zeptala, zda nemate nektera zkusenost....
Od malicka ma syn problem s usinanim.... ale jeste to slo.
pred 3 tydny prodelal zanet stredniho ucha -celou noc prorval . od te doby vzdy v 20 usne v 21 je vzhuru a nastava kolotoc -musime ho nosit ( rvat ho nenecham a ani nemuzu neb s nami spi dcera, ktera se potrebuje vyspat ) kolem 24 nastava sileny rev jako kdybychom ho vrazdili nic nepomuze chozeni , zpivani, prso, proste nic to trva treba pul hodky a pak se mi podari mu dat prso a usne. Nejdrive jsme myslela, ze je pretazeny, ze place, protoze nemuze treba usnout. Dneska usnul v 22 -rikam si super dala jsme ho spinkat -spinka vedle me... ve 24 sileny rev - maly nesel probudit a jen silene place. Myslela jsem, ze ma nejake ty nocni dasy- ale zde jsme se docetla, ze to maji az starsi deti.
bude mu pul roku, takze 3 mesicni kolika to take nebude
To ,ze nosime mi fakt nevadi -kazde dite ma neco a nebude to vecne, ale ten sileny plac me docela psychicky vycerpava - nevim zda ho neco boli....
za nazory diky

miona
27. lis 2010

@eloana zkušenost nemám, ale docela tě chápu, že to špatně snášíš...mě dětský pláč drtí obecně, natož u vlastních dětí...snad to je jen nějaké období. Že by to bylo od bolesti?...to by ti plakal asi i přes den..proč by ho najednou o půlnoci něco začalo bolet...Jak se chová přes den, to je v pohodě? Nemá třeba až příliš vjemů, že by to pak takhle v noci "zpracovával"? Jinak to vstávání v těch 21 - no je to napalici ho takhle nosit, ale třeba to prostě potřebuje..já bych nosila taky - v tomhle případě si myslím, že to přejde.

Ještě na okraj...mě se vždycky zdálo, že mě děti pláčou mnohem víc a špatně spí v takových těch přelomových vývojových obdobích..je fakt, že takhle drsný to nikdy nebylo, ale zas každý děťátko je jiný..no a ten půl rok je zas docela fáze dalšího vývoje..nevím no, to je spíš taková moje myšlenka.

Držím ti palce.

miarosa
27. lis 2010

@eloana Mě napadlo jestli mu nerostou zoubky, ale je to už druhé dítko tak to by jsi poznala, jinak si myslim jestli to ještě pořád není z toho zánětu středního ucha, třeba si to ještě pamatuje a pořád má z toho špatné sny. Nevím

eloana
autor
28. lis 2010

@miona - prave s dcerou to vubec neznam -te jsem dala prso spala se mnou a pohoda - s malym jsem udelala to same a prd🙂)
@miarosa - mam pocit ,ze zuby nam rostou od 3 mesice ,ale zatim nic nevylezlo
Jinak vcera jsme byli s malym v bazenu a usnul v 20:30 a spal celou noc 🙂 po mesicic jsme se vyspali🙂)))))))

miarosa
29. lis 2010

@eloana třeba to měl ještě z toho ouška. Tak konečne klidná noc, tak držim palce ať to vydrží 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli