Hysterický řev každou noc. Vyčerpává mě to

eloana
27. lis 2010

Ahoj holky rada bych se zeptala, zda nemate nektera zkusenost....
Od malicka ma syn problem s usinanim.... ale jeste to slo.
pred 3 tydny prodelal zanet stredniho ucha -celou noc prorval . od te doby vzdy v 20 usne v 21 je vzhuru a nastava kolotoc -musime ho nosit ( rvat ho nenecham a ani nemuzu neb s nami spi dcera, ktera se potrebuje vyspat ) kolem 24 nastava sileny rev jako kdybychom ho vrazdili nic nepomuze chozeni , zpivani, prso, proste nic to trva treba pul hodky a pak se mi podari mu dat prso a usne. Nejdrive jsme myslela, ze je pretazeny, ze place, protoze nemuze treba usnout. Dneska usnul v 22 -rikam si super dala jsme ho spinkat -spinka vedle me... ve 24 sileny rev - maly nesel probudit a jen silene place. Myslela jsem, ze ma nejake ty nocni dasy- ale zde jsme se docetla, ze to maji az starsi deti.
bude mu pul roku, takze 3 mesicni kolika to take nebude
To ,ze nosime mi fakt nevadi -kazde dite ma neco a nebude to vecne, ale ten sileny plac me docela psychicky vycerpava - nevim zda ho neco boli....
za nazory diky

miona
27. lis 2010

@eloana zkušenost nemám, ale docela tě chápu, že to špatně snášíš...mě dětský pláč drtí obecně, natož u vlastních dětí...snad to je jen nějaké období. Že by to bylo od bolesti?...to by ti plakal asi i přes den..proč by ho najednou o půlnoci něco začalo bolet...Jak se chová přes den, to je v pohodě? Nemá třeba až příliš vjemů, že by to pak takhle v noci "zpracovával"? Jinak to vstávání v těch 21 - no je to napalici ho takhle nosit, ale třeba to prostě potřebuje..já bych nosila taky - v tomhle případě si myslím, že to přejde.

Ještě na okraj...mě se vždycky zdálo, že mě děti pláčou mnohem víc a špatně spí v takových těch přelomových vývojových obdobích..je fakt, že takhle drsný to nikdy nebylo, ale zas každý děťátko je jiný..no a ten půl rok je zas docela fáze dalšího vývoje..nevím no, to je spíš taková moje myšlenka.

Držím ti palce.

miarosa
27. lis 2010

@eloana Mě napadlo jestli mu nerostou zoubky, ale je to už druhé dítko tak to by jsi poznala, jinak si myslim jestli to ještě pořád není z toho zánětu středního ucha, třeba si to ještě pamatuje a pořád má z toho špatné sny. Nevím

eloana
autor
28. lis 2010

@miona - prave s dcerou to vubec neznam -te jsem dala prso spala se mnou a pohoda - s malym jsem udelala to same a prd🙂)
@miarosa - mam pocit ,ze zuby nam rostou od 3 mesice ,ale zatim nic nevylezlo
Jinak vcera jsme byli s malym v bazenu a usnul v 20:30 a spal celou noc 🙂 po mesicic jsme se vyspali🙂)))))))

miarosa
29. lis 2010

@eloana třeba to měl ještě z toho ouška. Tak konečne klidná noc, tak držim palce ať to vydrží 🙂