Hysterický řev, když matka odejde z místnost

steelska
14. lis 2010

ahoj,chtěla bych vědět vaše skušenosti a rady s tímto problemem mam syna 8m.když sem s nim je spokojeny a hraje sy ale jakmyle se hnu to je konec hnedkon začne hysterycky plakat už sy pomalu nemužu dojit ani na Wc 😔 mate někdo nějake skušenosti na toto tema?jestly ano poradte prosim 🙂

smardik
14. lis 2010

@steelska jediná rada je vydržet, je to normální období a přejde to, měl to i starší syn-ted 2roky a už mi to dělá i mladší syn-9,5měsíce, časem ho to přejde, na WC si taky nemůžu dojít v klidu, to za mnou hned oba přiletí-mladší doleze s velkým řevem a jak ho vidí starší tak jde za ním takže mi asistují 😒

steelska
autor
14. lis 2010

@smardik :ja už jsem s toho ale na prášky on se dokaže vstekat třeba hodinu dokavad sy ho nevemu

smardik
14. lis 2010

@steelska věřím a znám ale bohužel nic nenaděláme, chce to pevné nervy, přejde je to

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
steelska
autor
14. lis 2010

ja sy myslým že tet už je pozdě v 8 měsících řict ne??nebo by se to ještě mohl naučit?

ladybugie
14. lis 2010

ahoj, dcera (8m) to taky zkouší. Když jsem s ní, tak pohoda. Když zmizím, tak řev. Docela u nás zabírá, když jí něčím zabavím, ona si začne hrát a když mě tolik nehlídá, tak zmizím. Než si uvědomí, že tam nejsem, tak se vyčůrám 🙂 A když chci odejít na delší dobu, tak jí šoupnu do ohrádky a holt řve, to se nedá svítit 🙂 ono jí to časem přejde.

steelska
autor
14. lis 2010

@smardik no ja jen doufám že co nejdříve 🙄 🙄 🙄

steelska
autor
14. lis 2010

@ladybugie ja mu dam hračky abych ho zabavila a jen vydi že odchazim zahodí hračky vstekle na zem a je řev 😕 ☹

evena
14. lis 2010

ahoj ... taky sem si tím prošla, je to separační úzkost, dítě vás jen potřebuje, bojí se že ho opouštíte, nechápu proč vás to tak vytáčí a jako sorry, ale věta "ja už jsem s toho ale na prášky on se dokaže vstekat třeba hodinu dokavad sy ho nevemu" to je síla 😕
tak nevím, asi se vám budu zdát divná matka, ale já si dceru brala klidně i na wc nebo nechávala otevřené dveře aby na mě viděla, v čem je jako problém?? u nás to trvalo asi měsíc až dva, prostě mě dcera víc potřebovala a potřebovala vědět že jí neopustím, nevidím v ničem problém 😕

ladybugie
14. lis 2010

@evena je pravda, že když to jde, tak si malou beru taky s sebou. Asi i díky tomu ten řev u nás není tak šílenej 🙂

steelska
autor
14. lis 2010

@evena Ano jenomže ja i když sy nechám odevřené dveře tak na mně neuvidí a maly ještě neleze ja ale nechci tahat ditě na wc sebou a my tajten stav mame tak 4 měsíce

lenkabu
14. lis 2010

@steelska ty jsi cizinka?

steelska
autor
14. lis 2010

@ladybugie diky

zuzik24
14. lis 2010

Ahoj, tak já jsem asi divná, ale já jsem si brala dceru všude i na záchod. Přišlo mi to logický a teda nikdy jsem s řevem problém neměly, to přišlo až teď, ale to není separační úzkost, ale paličatost. 😀 Každopádně jsme měly lehátko, v kterém jsem ji nosila kamkoliv s sebou, když uměla lézt, tak prostě přlezla, kde jsem byla. Proč bych ji jako měla nechávat v jiný místnosti? Vždyť nevím, co se jí tam může stát. Mimochodem, já bych teda nevydržela hodinu nechat vřískat 8m miminko 😕 🙄 Nevím, no, přijde mi to takový zvláštní, ten drobeček se jen bojí, abys mu nikam neutekla a když ho místo pochování necháš řvát, tak se ta separační úzkost jen prohloubí. Přijde mi to krutý, toť můj názor....

steelska
autor
14. lis 2010

@lenkabu ne mam jen špatny pravopis za to se omlouvám

lenkabu
14. lis 2010

ok, co se týká otázky tak to přejde,má separační úzkost a není ještě schopen pochopit že se vrátíš 😉

steelska
autor
14. lis 2010

@zuzik24 ja jsem to špatně napsala ja ho nikdy nenechala takhle dlouho plakat ja to myslela že ,,kdyby''ale maximalně 10 min.dyl ne

steelska
autor
14. lis 2010

@lenkabu děkuji 🙂

sussanah
14. lis 2010

@steelska ja jsem mela pro maleho takovy vak http://sedaci-vaky.kampet.cz/Sedaci-vaky-BAGGY/ dokud nelozil, dala jsem ho do vaku a do otevrenych dveri na wc, jinak to proste neslo 😅 V podstate se mnou chodi doted uplne vsude, proste je to mamanek. Ono nektere deti jsou holt vice vazane na maminku, ale neboj, ono to prejde, sice asi ne uplne, podle toho co pises, ale dost se to zlepsi, az bude lozit a chodit 😉 Zbyva jen vydrzet a rikat si, bude lip 🙂

zuzik24
14. lis 2010

Já už jsem si říkala, že to musíš mít hodně pevné nervy.... Každopádně, je to jen přechodné období, brala bych ho všude s sebou, aby věděl, že ho neopouštíš. 😉 Přijdou horší období, uvidíš 😅 Ještě budeš s láskou vzpomínat na to, kdy tě chtěl mít pořád u sebe 😵

steelska
autor
14. lis 2010

@sussanah děkuji za radu 🙂

steelska
autor
14. lis 2010

@zuzik24 to je taky pravda akorat už jsem unavena s toho jak ho furt musim tahat naruce přece jenom ma už 8Kg 🙂

sussanah
14. lis 2010

@steelska jo a mela jsem jeste nositko Ergo, to byl jediny zpusob, jak jsem mohla varit v klidu 😅 Maleho jsem soupla do nositka, ruce neodpadavaly a zada nebolela a maly nerval 😉

berenika39
14. lis 2010

@steelska zkus někde v bazárku za llevno takvé to lehátko, je to jen na chvíli, poleze a pak už budeš mít jen oči na stopkách, kde je🙂. vydrž, bude líp

steelska
autor
14. lis 2010

@berenika39 juuu mockrát díky

steelska
autor
14. lis 2010

@sussanah skusím to by bylo bajo

berenika39
14. lis 2010

není zač, v tom si ho můžeš dát kamkoliv, kde jsi ty, nemusíš ho opouštět ani na chvíli, některá ta lehátka se dají dát úplně do sedu, bude mít přehled, co se děje, u vaření, praní, můžeš na něj mluvit, bude spokojený....stačí levné, funkci mají všechny stejnou...

steelska
autor
14. lis 2010

@berenika39 jsy zlatá