Hysterický řev, když matka odejde z místnost

steelska
14. lis 2010

ahoj,chtěla bych vědět vaše skušenosti a rady s tímto problemem mam syna 8m.když sem s nim je spokojeny a hraje sy ale jakmyle se hnu to je konec hnedkon začne hysterycky plakat už sy pomalu nemužu dojit ani na Wc 😔 mate někdo nějake skušenosti na toto tema?jestly ano poradte prosim 🙂

zuzik24
14. lis 2010

Steelska, lehátko vřele doporučuju. Já jsem takhle myla nádobí, chodila na WC, prostě všechno a Verunka na mě pořád viděla a mlátila do hrazdičky nad ním 😀

bocinka
14. lis 2010

@steelska Sofi měla tohle období asi od 6tého do 9tého měsíce a to i v noci.... opravdu jsem jí bez vzteku(přestože jít na záchod s malou na rukách nebylo moc příjemné)dokazovala, že jsem jí pořád nablízku, že jsem pořád s ní... no a samo to přešlo, teď spinká sama v pokojíčku, ráno si mě "zavolá" a vše je dobré.... dokonce se mi po tom i stýská, protože malá přišla na to, že má maminku jistou a teď pláče za tatínkem... který ovšem chodí do práce a nemůže tak "dokazovat", že je pořád tady... 😅

miarosa
14. lis 2010

ahoj, tak našmu malému bude za chvíli 8m a taky jak odejdu začne křičet, ale já sem na něj vyzrála, hraju si s ním a než odejdu tak mu ukážu něakou hračku jako že si sní hraju, on jí hned chce 😉 tak mu jí dám on jí hned bere a já prchám na wc 😀 Jinak ho mám všude u sebe. Vobýváku na zemi na velké dece, v kuchyni v křesílku a v jeho pokojíčku je v postýlce hraje si. Taky má takovou látkovou knížku a tu si dává¨na hlavu strašně ho to baví, tak tím se zabaví i hodinu, Zkusila bych to přes křesílko nebo něakou hodně zábavnou hračku 🙂

carculka
14. lis 2010

mala miva taky takove dny,ale nikdy ji vyrvat nenechavam..max kdyz je v poho tak jdu a kdyz slysim ze se ji to nelibi a breci,bezim zpet..a vemu si ji klidne na wc a ona si zatim pousti vodu a cachta rucickama nebo mlati do vany a nebo leze...proste na to nemam ji nechat brecet-nekdy se tomu predejit neda ale delam vse aby nebrecela...no a myslim ze jeste radi budem za tohle obdobi az nastane doma ze jim budem na obtiz
tch rika ze je rozmazlena,ale vidim teda rozdil v tom kdyz je dite vetsi a breci vzteky(ani nebreci ale vzteka se)ze neco chce co nemuze) a kdyz dite chce chovat nebo byt s maminkou...

pepibubu
15. lis 2010

Řeknu jediné: Je to separační úzkost, vydržet, nenechávat vyřvat, naopak - přijít, ubezpečit že jsem tady a nic se nemůže stát. Nechat vyřvat dítě ubezpečí naopak o tom, že to co potřebuje je každýmu šumák a začne si myslet "nikdo mě nemá rád, nikomu na mě nezáleží."

k.jolanka
15. lis 2010

Ahoj, měli jsme to od 5ti měsíců a už je to pomalu na ústupu...když jsem musela k lékaři, tak malý celou dobu, kdy ho hlídal přítel probrečel, až když jsem dorazila domu, tak se uklidnil..a nedejbože, když se na něj venku někdo jen podíval, to spustil úplný hysterák 😅 ale jak říkám, už je to lepší, je to jen dočasné, není to o tom, že je dítě nesamostatné nebo mamánek, oni mají tohle období, které přejde.. 😉

steelska
autor
15. lis 2010

Ahoj holky moc vám děkuji za rady dneska rano jsem skusila jednu věc dala jsem mu hračku a odešla jsem na minutku vratila jsem se dala mu pusu a takhle jsem to opakovala a prodlužovala a byl hodny🙂

ffiinnkkaa
15. lis 2010

@steelska jéé zrovna včera jsem o tom četla v mamince a prý je to okolo 8 měsíce běžné..a časem to prý přejde samo 🙂

berenika39
15. lis 2010

@steelska bezva.