Jak a čím se vám nejlépe stříhají nehty dětem?

barunka81
21. čer 2008

Ahoj, jak a čím se vám nejlépe stříhají nehty prckům??
Ja mám ty spesl, destke nuzky ale moc to nejde a mala se nenecha. Mate nakej figl?

kitty68
21. čer 2008

ja pouzivam nuzky, ktere mi sehnala od kamosky mamka co dela na koznim (pry js na znaminka), hodne ostre, striham bud u kojeni nebo kdyz spi a je to hotovo behem minuty. kdyz js pouzivala ty detske nuzky i ty male cvikacky tak se poskrabala, protoze js ji nemohla ostrihat ty ostre okraje.
takze zkus normalni z manikury

nekdy kdyz mam cas a chut tak ji je piluju sklenenym pilnikem 🙂

lenys
21. čer 2008

pouzivame normalni nuzky z manikury a striham jedine kdyz Ali spi, jindy neni sance 😀

svoma
22. čer 2008

Ahoj,také používám normální nůžky na pilníky,ale zásadně jsme u stříhání nehtů na ručičkách dva,ona strašně vyvádí,jeden jí chová a zabavuje a druhej stříhá. Na nožičce je to vpohodě,to jí nevadí,to drží.Ani ve spánku se jí nedají ostříhat,jak jí někdo chytne ručičku,tak se začne kroutit i ze spaní. 😒

nensy
22. čer 2008

já taky používám normální nužky z manikury.tak já stříhám nehtíky sama ale nevím jak dlouho 😝

svoma
22. čer 2008

Nensy buď ráda,u nás chytá při stříhání na ručičkách úplné hysteráky. ☹

nensy
22. čer 2008

jo tak to u nás ne akorát mi bere nužky 😀

hanelka
22. čer 2008

já jsem stříhala normálníma nůžkama z manikury, nejdřív u kojení a teď vždycky po probuzení, pustím jí televizi, posadím si ji na klín a ona ještě tak zpitomněle kouká a neprotestuje 😉 😀 naštěstí úplně v poho 😵 ve spánku by to fakt třeba u nás nešlo, jak usne, chodím po špičkách a přestávám i dýchat..jinak se vzbudí 😒

svoma
22. čer 2008

Naše nemá ráda,když jí prostě něco děláme s ručičkama,když jsem jí chtěla učit paci,paci,tak se taky rozčilovala,jak jsem jí držela ručičky. 😒

nensy
22. čer 2008

jo tak naše malá dělá paci paci ráda takže ani stříhání není problém

simlenka
22. čer 2008

já nůžky s kulatou špičkou vzteky hodila z okna a jsme taky na manikůrních - stříhám ve spánku nebo při kojení, ale s nožičkama je vždycky problém, protože při kojení na ně nedosáhnu a když spí, tak se jí bojím sundávat ponožku aby se nevzbudila, takže jednou za čas ji prostě za tu nohu drapnu a ostříhám ji když bdí, ale je to na dlouho 😅

svoma
22. čer 2008

My stříhali na nožičce dnes ráno a trvalo to necelou minutu. 😉

nensy
22. čer 2008

tak to je dobrý ne 😉

svoma
22. čer 2008

to jo,ale kdybys viděla,co vyvádí u stříhání nehtů na ručičkách,je úplně nepříčetná. 😒 A zrovna nu ručičkách jí rostou rychle,většinou stříháme dvakrát v týdnu,na nožičkách jsem jí je stříhala teprve asi třikrát nebo čtyřikrát a to jí už bude osm měsíců.

nensy
22. čer 2008

jo tak na nožičkách rostou pomaleji než na ručičkách

kalo
22. čer 2008

Taky stříháme manikůrníma. Kulatý jsou na houby. Manikúrníma jí nehtíky stříhala už sestra v porodnici...

nensy
22. čer 2008

no já taky koupila ty kulatý a to se teda fakt nedá 😝

lu777
22. čer 2008

tak já mám nůžky od Canpol Babies.. a musím říct, že jak od nich mám víc věcí a jsou to docela šmejdy, tak ty nůžky jsou fakt supr... zakulacené špičky a i ten konec, takže přímo sednou na ten prstíček..
stříhám naprosto bez problémů kdykoli, fakt můžu doporučit...
zkoušela jsem i jiný, ale tekly mi nervy, nějak to nestříhalo.. tyhle fakt dobrý 🙂
koupila jsem je v lékárně

krista
22. čer 2008

Ahojky,
já mám taky nůžky s kulatou špičkou od Canpol Babies - jsou moc hezké, ale pro mě na prd 😝 Stříhala jsem s nima tak 2x a neustříhla jsem skoro nic, to bych musela stříhat každý den 😖 Takže jsem vzala taky ty z manikury a jsem spokojená 😉 Stříhám i tak častěji, ale aspoň vím, že jsem něco ustříhla 🙂 A stříhám zásadně když spí, jinak to nejde 😉

lu777
22. čer 2008

jo? 😕
tak to snad dělají různé typy, ty naše jsou tak super, že přemýšlím, že si s nima budu stříhat nehty i já 😅

krista
22. čer 2008

Koukala jsem že těch Canpol Babies je víc druhů, tak my máme tyhle 😉
http://www.babybaby.cz/myti-a-koupani-hygienick...

krista
22. čer 2008

Vy budete mít asi tyhle, ty vypadaji líp:
http://www.babybaby.cz/myti-a-koupani-hygienick...

No když jsem kupovala výbavičku pro mimčo tak mě vůbec nenapadlo že toho je i víc druhů 😅

nensy
22. čer 2008

jo tak ty máme taky a ty jsou teda na dvě věci 😝

lu777
22. čer 2008

Krista, jj, ty první jsem vyhodila 🙄

máme ty druhý 🙂 🙂

pirlenka
22. čer 2008

Ahoj,
já stříhám nůžkama z manikůry, po koupání na přebalováku - malej je v tomhle úplně v pohodě, drží a kouká na mě, co dělám 😉

gilotek
22. čer 2008

a holky nevíte jak předcházet záděrkám?Malej je má snad na každým prstíku ☹

janaboris
23. čer 2008

Já koupila kvalitní celokovové v lékárně,jsou trochu zahnuté a mají kulaté špičky.Jsou super.Pevné,ostré a bezpečné.Stáli okolo 50kč.Těm umělohmotným nevěřím ať už jsou jakékoliv značky.

Stříhám nehtíčky když spinká.

Malý měl taky hodně záděry,já mu je ostříhala co šlo těmi kovovými nůžkami na nehty,ne úplně,jen kousek aby si to nezatrhl a promazala jsem mu to krémem LIPOBASE a nehtíčky má krásný!Jeden záděr se mu dokonce i zanítil.Tak jsem mu to potírala BETADINE dezinfekcí a krásně se mu to zahojilo.

jandalinka
23. čer 2008

My stříhámě od maličkama těmi dětskými nůžkami se zakulaceným krajem a stříhám skoro každý druhý den a když je malá unavená,jinak nemám šanci 😉

lu777
23. čer 2008

tak já to dělám po jídle, to je úplně tuhej asi 5 minut 😅

elly
23. čer 2008

Pirlenko lepsi je strihat nehtiky pred koupanim...pak jsou nehtiky moc mekke a muzou se lamat 😉 ...
Ja striham po jidle..to je nejvic klidnej 😉 take mam detske nuzticky s kulatym koncem..

prada
23. čer 2008

Já stříhám nehtíky na rukou večer, když usne-to je fofr a mám to hned.Na nožičkách stříhám přes den(dopoledne jedna noha, odpoledne druhá noha)-ale je to boj.