Jak často a v jaké kosmetice koupat novorozence?

vendyca
13. říj 2011

Chci se zeptat koníkovek, jak často koupete novorozence, pokud používáte nějakou kosmetiku tak jakou - značku a jaký přípravky - olej, šampon...A tak kolem koupání...

arianka
23. říj 2011

Koupala jsem dvojčata obden, denně koupačka není dobrá, první měsíce kosmetika vůbec žádná, pouze čistá voda a namazat indulonou modrou, nic víc.
Teprve od 4 měsíce jsem začala používat kosmetiku, Sebamed na vlásky a Biodermu na střídačku s modrou indulonou na tělo a obličej.

hojda
23. říj 2011

Většinou obden, super byla ovesná koupel, ta je i pro atopiky!

zdeniii
23. říj 2011

Když se zahojil pupík, koupala jsem každý den, předtím spíše otírala... Nedokážu si představit prtě neumýt, když každý den několikrát srajdí a pročůrá se...
Jinak jsem koupala jen a jen ve vodě a pak promazala olejem třeba jen jemným mandlovým, nebo mám také moc ráda krém od Hadka....

vafle
23. říj 2011

koupala jsem 2xtýdně jak mi to vyšlo.....cca od roka koupu každý den......novorozenečka v heřmánkové vodě později koupel od hippu s mandlovým olejem....jinak je výborná kosmetika saloos a weleda ale není dobré ji měnit takže my začali hippem a už u něj zůstali

katschka
23. říj 2011

koupali jsme maximálně dvakrát do týdne. Když se pokadili, tak jenom opláchli prdku. Jinak není prý moc dobrý často promazávat olejíčkama. Po delší době prý mají opačný efekt. (to říkal jeden pediatr). Jinak jako olej jsme používali olivový z lékárny.

matyasek29_6
9. lis 2014

my koupeme od narození v měsíčkové kojenecké koupeli a to denně (máme to jako rituál před spaním a nikdy malý neměl problém s usínáním🙂) a neměnila bych, miluju tu vůni a jak má potom syn krásně vláčnou kůžičku...

jannetta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz