Jak často a v kolik hodin koupete svoje miminka?

neferka
6. zář 2010

Ahojte maminky, zajímalo by mě, jak často a v kolik hodin koupete svoje miminka? Je to lepší dříve, nebo v pozdějších hodinách?

luciebx
9. zář 2010

my teda taky koupeme denne.. jednou sem nekoupala a jen otrela ubrouskama.. no a jak tu ted ctu jak se miminka vysusujou tak je to fakt.. nas malej ma dost suchou kuzicku takze planuju ze ho kazdy den taky koupat nebudu.. a koupu tak v 8 vecer..

evulka25
9. zář 2010

my koupene denně, v 18:00. Když se kolem 18 hodiny nic neděje, Filípek jde do koupelny a ukazuje na vanu 🙂. Koupání má moc rád, inu je to rak 🙂

weri1
9. zář 2010

já koupu obden, myslím si že denně není potřeba a jak kdy. Beník málo spí ´, takže když usne jsem ráda a nebudím ho, takže někdy v 18 hod a někdy ve 20 hod. Prdelku mu omývám stejně po každým přebalení a obličejík mu otírám denně.

karotky
9. zář 2010

Oba kluky koupeme každý den.Toho menšího cca půl hodiny před tím starším,abych toho menšího stihla nakojit a uložit ke spaní.Neuznávám koupání u miminek obden,protože se dost často ublinkávají,pokakávají a celkově si myslím,že je to fajn rituálek po kterém se unaví a po kojení lépe usnou. 🙂

hannah23
9. zář 2010

my koupeme od mala každý den a od mala mezi šestou a sedmou večer, dokonce jednu dobu si malý o to začal říkat tím, že byl nevrlý a nechtěl pít a přebalený byl, tak bylo jasné, že chce do vany a tam byl a je do dnes spokojený.Zatím naštěstí po mě ekzém nemá, tak snad ho ani mít nebude.A ani ho moc nemažeme.A koupe se v čisté vodě, jen když je po večeři nějak zamazaný tak se namydlí, používáme sprchový šampon z DM drogerie

pampalini
9. zář 2010

My koupeme obden už od malička. Každý den je blbost, vysušuje se pokožka a smývá se přirozená vrstva mikroorganismů z těla. Mýt každý den je nepřirozené. Nepočítám v létě, když jsou třeba pařáky, to jsme se cachtali, kvůli osvěžení 😀

brisalek
9. zář 2010

Koupeme kazdy den, je to riual pred spanim. Neni ve vode nijak dlouho, jen par minutek. Ja si naopak myslim, ze je to blbost nejake vysusovani. Naopak kuze si zvyka, ze musi reagovat a prizpusobovat se. Na druhou stranu koupeme od mala jen v ciste vode. Vsechna kosmetika podle me zpusobuje to, ze pokozka si nezvykne fungovat jak ma a pak vznikaji prave exemy, sucha kuze...Jak uz zaznelo mimi neni spinave tak na co mydlo? na co oleje...? Mydlem myjeme jem ruce ted kdyz je na hristi, pisku...Olejickem z lekarny jsme natirali jen par dni po porodu vysusena misto od mazku...
Casove prizpusobujeme potrebam spani(mesicni mimi usina jinak nez rocni dite, ne🙂 ) takze priblizne od 18hod do dnesnich 19.30-19.45.
A jeste to beru podle sebe kdyz se vecer vykoupu nebo osprchuji citim se lepe a lepe se mi spi a dite si zvyka, ze se proste kazde rano i vecer normalni clovek myje tak jako si cisti zuby🙂

marrakech
9. zář 2010

koupu obden, obcas i jednou za 3 dny. Kazdy den umeju rucicky a oblicej. Sama mam velmi citlivou plet, obcas se mi projevi i atop.ekzem. Ma dermatolozka rika, ze myt se denne neni dobre, mydlem uz vubec ne. Navic je voda chlorovana=vysusuje. Malemu mydlim jen zadek, ve vane ma olej od LaRoche. Po koupani pouzivam olivovy olej z lekarny - protoze ho masiruji.
Casove nam to vychazi na 18,30-19,30 podle toho kdy ji ci spi.

magdalena28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz