Jak často chodí na malou 2 letý prcek?

lela78
20. říj 2010

Chci se zeptat jak často Vám čůraj přes den děti. Náš malej má dostatečný příjem tekutin (rád bumbá ), ale přijde mi, že málo čůrá. Vždycky tak 1x za 2-3 hodiny. Možná je to normální a já jsem zbytečně stresuju. Díky za Vaše odpovědi. 😎

berenika39
20. říj 2010

petr pije málo, musím mu to pořád předhazovat 😀 a taky tak chodí, po 3hodinách , někdy o něco dřív, ale to je ok. Neboj. Postupně se jim to přibližuje normálnímu režimu velkých, a každý dítě je jiný, nemusí to mít všichni stejně 😉

kjajule
20. říj 2010

Malej vypije 1-1,5l čaje, vody, nebo džusu a 0,5l mlíka a chodí skoro každou hodinu...proto máme i problém s nočníkem nebavího to chodit tak často tak to radši udělá do plíny... 😠 Už máme polepenej záchod i nočník obrázkama aby se mu to trošku líbilo ale zabírá to jen na chvilku... ☹

erika2
21. říj 2010

Tak my to máme naopak, syn pije málo - max. 0,5 l čaje a 2 dcl mlíka a čurá dopoledne každou půl hodinu a odpoledne 1x za hodinu. každý děcko je jiný.

mamkamarketa
21. říj 2010

tak nas pan chodi i nekolikrat do hodiny (vzdy jen malinko) pije tak normalne (500ml mleka a 500ml caje plus polevka, ovoce) ale podle me je to tim,ze chce byt chvalen, kdyz se vycura do nocniku. (asi mi chce udelat radost) pak si i zatleska a za chvilku je to cely nanovo

nellisek
24. říj 2010

Mám 18 měsíční Nellinku a ta chodí taky tak jednou za 3 hodiny, ale pak toho je pořádně. I když jedeme třeba nakoupit tak ji předem dám na nočník a vklidu celý nákup vydrží aniž bych musela někde stavět a dávat ji čůrat. Mám stejně starého synovce a ten pořád jen učůrává, taky u něj nehrozí že by byl bez plen, protože je hned počůranej. Nočník zná ale nechce na něm sedět. Malá pije tak normálně, jen do ní nedostanu žádné mléko. To když vidí tak utíká pryč. Tak zase jiné starosti. 🙂

iv123
7. kvě 2013

U nás taky chodí několikrát za hodinu (malinko) a taky si myslím, že to je tím, že chce být chválena. Pak si taky zatleská.
Máte to ještě někdo taky tak?
Kdy to přejde?