Jak často jste měnili dudlíky?

sabor
11. únor 2012

Ahoj jak často jste měnili dudlíky? jednou za měsíc nebo dva?

petule246
11. únor 2012

měníme dudlíky, vždy ve chvíli, kdy je poztrácíme 😀 u prvního synka jsme neztráceli, takže mám pocit, že vydržel asi se třemi dudlíky, u ml. synka ztrácíme častěji, takže měníme cca po měsíci ...

denousek
11. únor 2012

taky jsme nemenili dudiky..na co?až když by byli třeba poškozené,rozkouslé nebo tak..jinak není třeba..

luciebx
11. únor 2012

my taky nemenili.. to uz neni za dob nasich maminek ze ta guma se roztrhala uzivanim.. ted uz to neco vydrzi.. pokud mi malej dudlik neprokousal ze si pouzival jako kousatko nekdy.. nebo kdyz sme dudlik ztratili tak sme z jinyho duvodu novy nekupovali.. mame 1 dudlik co ma od narozni a je nam 19 mesicu

dlabinecka
11. únor 2012

Já dudlíky kupuju jen pro můj pocit, protože to prostě miluju 😅 Ale jinak je nechávám, dcerka má dudlíky už určitě přes rok...

petkave
11. únor 2012

To by sa malý na mňa nahneval, keby som mu vyhodila obľúbené kúsky 😀 Máme ich dokopy asi 6, ale medzi nimi má 3 svojich favoritov 😀 Sú v dobrom stave, občas ich vyvarím vo vode, aby sa zbavili prípadných bacilov 😵

llluckaaa
11. únor 2012

Neměníme, jen pořád dokupujeme, protože se nám ztrácí.

coxa
11. únor 2012

Měli jsme od aventu a měnili podle věku.

weri1
11. únor 2012

měním cca jednou za dva měsíce....stačí se podívat jak vypadá dudlík novej a používanej :-d

ined77
11. únor 2012

Já koupila dva 0-6m a pak dva 6-18m, to abych nemusela dudoša v noci lovit za postýlkou a ještě bůh ví kde a stačí nám to tak 😉 .přes den dudoška stejně už "omezujeme" 🙂 .
jo a dudlíky neztrácíme, nosíme ho připevněný na řetízku 😀 .

romcovaklarka
11. únor 2012

Sam dudlá obyč "kytičky" a ty teda začnou po měsíci až dvou mít mini prasklinky kolem místa, kde je dudlík upevněn do toho plastu, takže v tu chvíli ho vyhazuju. Stejně jich máme neustále aspoň pět, pač se pořád nějaký někde zapomíná (v autš, v tašce, v koupelně, v kapse, v kočárku...) 🙂