Jak často koupete mimčo?

jitulinas
15. lis 2010

Malý (2,5m) si večerní koupání užívá a je ve vaničce moc spokojený. Tak mě zajímá, jak často koupete vy, milé maminky - jestli každý den přestože se to moc nedoporučuje...

boruuvka
15. lis 2010

Koupeme každý den - je to součást rituálu před spaním.

zofinecka
15. lis 2010

já koupu od malička každý den. Nedovedu si představi mimi neokoupat a dát ho spát. Nemy ju ale kyždý den mýdlem, jenom dupku myjeme každý den mýdlem 😉

vendulka
15. lis 2010

koupeme od malička 3x týdně, v létě častěji a v zimě většinou tak 2x-3x týdně

marhulinka
15. lis 2010

Koupeme každý den,je to rituál 😉

krista
15. lis 2010

Koupali jsme každý den kvůli režimu, do té doby než se vyskytly ekzémy a koupání nám zakázali, takže buďto rychlá sprcha nebo koupání max. 2x týdně bez mýdla s použitím olejové kosmetiky a po koupání musíme pořádně promazat 😉 Jinak vznik ekzému nezapříčinilo časté koupání.

neu.sona
15. lis 2010

Každý den, vyjímečně jen osprchuju. Malý má vodu hrozně rád od malička a mně to přijde jako rituál před spaním. Ještě k tomu jsem asi divná, ale přijde mi hrozný nekoupat dítě každý den. Vždyť se potí, válí se kde může atd... Copak my se nekoupeme každý den? Chápu, že když má dítě těžký atopický ekzém, tak by se asi pokožka každodenním koupáním neměla zatěžovat, ale my do koupele používáme Linolu a malý je krásně promaštěný :o)

haninka1987
15. lis 2010

Pokud nejsou problémy, jako právě třeba ekzém, extrémě suchá pokožka, tak koupej klidně každý den. Dceru jsem koupala obden a malého musím každý večer, vyloženě to vyžaduje. Samozřejmě jen občas přidám do vody nějakou koupel, jinak většinou mýdlem přejedu akorát dupku a faldíky.

suik
15. lis 2010

také každý den, kvůli rituálu, používám jen čistou vodu, nebo aromaoleje v soli. Většinou se jen smočí....skoro jí nemydlim, jen zadeček.

romana29
15. lis 2010

Mě osobně je jedno a nikdy se neřídím tím, co se doporučuje, protože většinou je to založeno pouze na tom, že to někdo důležitý vymyslí....Mě jako dítě naši koupali každý den, sestřenice například jednou týdně - i ve školkovském věku...
Dana i Gábinku koupu každý den, Dan si to užívá. Malá moc ne, ale už se jí to taky začíná líbit. Dělám to nejen pro to, že chci mít děti čisté 😀 , ale taky proto, že Gábinka pak už ví, že následuje mlíčko a spánek.
Zpočátku - někdy ke konci září, když byla zima a v bytě netopili, jsem ji nekoupala i dva tři dny, ale jakmile topení pustili, najeli jsme na dennodenní koupáníčko 🙂

mauska
15. lis 2010

Koupeme tak 1-2x týdně, zbytek týdne jen sprchuju. Do koupele Linolu a do sprchy A-Derma sprchový olej. Taky máme AE a koupání to nijak nehorší, když se použije kvalitní kosmetika. 🙂

coxa
15. lis 2010

Malého koupeme tak 3x týdně, staršího jsme tak také koupali cca do 9ti měsíců, pak už každý den a režim fungoval a funguje i bez každodenního koupání. 🙂

pepibubu
15. lis 2010

Mrňouska 3x týdně, staršího denně sprchujeme, vanu s pěnou má jednou týdně.

lidiab
15. lis 2010

Koupeme zatim kazdy druhy den. Od toho pul roku, az bude trochu akcnejsi, se asi budeme koupat denne.

majka12
15. lis 2010

V rámci rituálu koupu každý den, ale v kyblíku a jen s olejem do koupele a nic víc nedávám. 😉 Když byl malinký, tak jsem koupala 2-3x týdně, ale pak jsem přišla na to, že mu rituál opravdu vyhovuje a zlepšilo se i spaní, takže každý den. 😎

jajinka27
15. lis 2010

malého jsme koupali denně, byl to rituál, od té doby co se mu projevil atopák koupeme max 2x týdně

dexonka
15. lis 2010

ahoj....malou Sarinku koupeme vetsinou obden,az bude trosku starsi,chci zacit kazdy den......
starsiho Adamka-3 roky sprchujeme nebo koupeme kazdy den.........

crca
15. lis 2010

Koupeme každý den od začátku taky jako rituál akorád když jedeme na plavčo odpoledne tak jen večer osprchujem, miluju ty čisťoučký voňaví miminečka 😅 My už jsme teda trochu odrostlí,ale když je pak ustrojíme do těch overálků a jsou unavený a voňaví........ 😵

meo
15. lis 2010

Koupu obden, jelikož si myslím, že malí miminka mají slabou kůži a nechci jí každý den dřít. Do vody dám pár kapek koupelového prostředku pro děti. Rituál uspávání mi to nijak nenarušuje, spí úplně stejně když jí koupu, i když ne.
Až jí bude tak 6měsíců, nebo déle, tak jí asi budu koupat každý den, protože se jí to očividně líbí.

samik2008
15. lis 2010

Když byli děti malinké tak jsme koupali každý den,rituál.Ted když jsou větší tak obden

m.pod.
15. lis 2010

Ahojky holky,koupali sme Natynku když bila malá každý den a tak od roka koupeme obden,stačí to,si myslím. 🙂

dadous
15. lis 2010

my koupeme každy den, niki ma rada vodu a moc se ji to líbí, ale mydlem meju každy třetí den, jinak ma jen čistou vodu 😵

baradisk
15. lis 2010

my koupem Tomika kazdy den 😉 😉 😉

fim
15. lis 2010

Mrňouska zatím obden a velkýho většinou denně. Když se nepoštěstí časově, tak aspoň rychlosprcha zadečku. 😉

innes
15. lis 2010

Pokud malý nemá suchoukůži, tak klidně denně. My koupem obden. Malé se koupání líbí,ale zbytečně jí vysušuje.

szkatka
15. lis 2010

Nekoupeme každý den.Dr nám to nedoporučuje,protože tím,že se neustále smývá vrstva z kůže ,tak se nestihne vytvořit ochranná vrstva aby bylo dítko odolnější.Takže Brigitku 3x-4xmax týdně okoupeme,jinak otřeme jen vlhkou žínkou.Staršího syna honím do sprchy.

kajulka001
15. lis 2010

v lete malyho koupu kazdy den a ted pres zimu spis obden pokud neni extra spinavy hodne ho to vysusuje

mpavlinka
15. lis 2010

Koupeme každý den, je to rituál, malá je takto zvyklá. Po koupeli mažeme Leniens nebo sebamed a malá má krásně vláčnou kůži. Takto nám to vyhovuje. Příčí se mi ji večer nevykoupat, někdy se zpotí, či hodně pokaká, ikdyž ji omyju, až po koupeli mi přijde fakt čišťounká 😵

palma111
15. lis 2010

koupeme každý den, do koupele dávám weledu olejovou koupel a po koupeli prcka ještě natíráme olejíčkem. mýdlo používáme jen na pindíka a vlásky - na tělíčko tak 1x za týden a to možná ani ne.

jajka24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lalial
15. lis 2010

Když už mi přijdou moc špinaví... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉