Jak často mažete dětem hlavičky? A čím?

coriven
16. srp 2008

Ahojky,
čím a jak často mažete dětičkám hlavičku?
Dělají se nám na hlavičce bílé šupinky, tak přemýšlím, čím by bylo nejlepší hlavičku mazat.
Díky za rady. 😵 😵 😵

berynka
16. srp 2008

Ahoj, nejlepší je mazat Excipialkou, když ti jí dr. dá na předpis, tak tě vyjde na pár korun. Malé tím mažu celé tělo vždy po koupání. Nebo používat Leniensku, stejně nic mastnějšího není a na ty šupinky to pomáhá 😉 .

kijonkova.k
16. srp 2008

My jsme mazali olejíčkem-Avirilem,to pomohlo zase nám. 🙂

kacka.va
16. srp 2008

my namazali odpoledne olivovým olejem a večer jsme to krásně smyly.

coriven
autor
16. srp 2008

a mažete hlavičky každý den?

eleonora
16. srp 2008

ahojky tak mi pouzivame aviril a kdyby bylo nejhur tak mame doma olivovy olejicek

makinka.1
16. srp 2008

Ja mazu kazdy den olivovym olejem cely telicko,i hlavu.Ale je fakt,ze supinky uz nema,mel je kratce po porodu,ale stacilo parkrat namazat a pak vycesat.Nekoupu sice kazdy den,ale namazu ho vzdycky. 😉

makinka.1
16. srp 2008

A ten olivovy olej pouzivam obcas i na sebe,mam suchou kuzi.V porodce nam sestricky rikaly,ze je jedno,jaky je to olej,ale je dulezity,aby byl prirodni,cisty rostliny olej,treba slunecnicovy,hlavne bez mineralnich primesi.Coz myslim zrovna Aviril je.

anke
16. srp 2008

my mazem Excipialem - maly to mel, po 2 aplikacich a vycesani jemnym kartacek na vlasy to zmizelo a uz se to nevratilo - mazeme jednou denne po koupani, obcas vynechame ... mame suchou kuzi, tak mazem cele telo - oba, me i prcka 🙂

makinka.1
16. srp 2008

U nas bylo nejhorsi,ze mazani se mu libilo,ale to cesani pak ne.Asi mu to zustane,vytahnu kartacek a uz nabira! 😀

anke
16. srp 2008

maki: jsme na tom dost podobne - taky to nesnasi, on nesnasi vubec kdyz se mu saha na hlavu, ani cepici nechce 😀

makinka.1
16. srp 2008

Jojo,zrovna dneska v tom hnusnym pocasi jsem mu ji musela dat,taky se mu to moc nelibilo.Jesteze si ji jeste neumi sundat.Ale to prijde... 😀

barapetra
16. srp 2008

Malá měla šupinky po porodu a pár dní jsem jí mazala hlavičku dětským olejem a při koupání jí vlásky umyla šampónem. A když jsem jí kojila, vlásky jsem ji česala kartáčkem(tím si zvykla na česání, spojuje si to s příjemným) a od té doby jsme to dělat nemusely 😉

mysinka
17. srp 2008

Šupinky jsem vzdala... když vyčešu, má je tam druhý den zas a když to nechám, nezhoršuje se to 😅 😵

kacka.va
18. srp 2008

coriven: my namazali, jen když tam měla ty stroupky.

criterska
18. srp 2008

Mažeme hlavičku Avirilem, koupeme obdem, tak vždycky potom, a ten den, když nekoupeme, mažu jenom hlavičku, ne obličejíček. Na stroupky nám dost pomohl..

fajn
18. srp 2008

Holky nejlepší je opravdové sádlo a máte pokoj navždy 🙂 🙂 🙂

sarka11
18. led 2009

Půl roku jsme se trápili se stroupky,měl to hrozné, pak nám kožní předepsala Lipobasi a po týdnu neměl nic, doporučuju.

eliotka
19. led 2009

Olivovým olejem.
Holky, a jen abych nemusela zakládat nové téma, čím mažete obličej, olivový nám na obličej moc nevyhovoval...

berus
19. led 2009

obličej mažu modrou indulonou. já ji vlastně používám na celý tělo i na hlavičku a musím napsat, že je fakt dobrá 😉