Jak často myjete dětem vlásky?

michamicha
15. bře 2012

zajímá mě jak často myjete vašim dětem vlásky 🙂

mahulena
15. bře 2012

v zime tak jednou za tyden, v lete, kdy maji ve vlasech snad cele piskoviste a tak🙂, i trikrat tydne, nekdy je nutno i casteji

agnessa
15. bře 2012

podle potřeby, v zimě většinou vydrží poměrně dlouho - 2 týdny není problém, opravdu nemá vlasy mastné, splihlé apod. a v létě, když se potí a je tam víc smetí (jak píše @mahulena - pískoviště apod.), tak klidně i 2x do týdne... prostě podle potřeby, ještě dodám, že má vlásky vlnité, pod ramena, ne moc husté 🙂

pehaka
15. bře 2012

většinou obden v létě denně 🙂

marjama
15. bře 2012

v zimě tak 1x za tři dny, v létě každý den.

mnaulink
15. bře 2012

Podle zamastění, každé má jinou kvalitu, délku, do roka jsem myla ob den, teď tak jednou za 2-3 dny

akita
15. bře 2012

Jednou týdně, v neděli 😉 Nesnášel to jednu dobu, tak jsme to museli omezit, dříve jsem myla častěji. Ale když je nutné, umyjeme dle potřeby, už jsme se zbavili nenávisti vůči tomuto procesu, takže není problém.

vojtisek2007
15. bře 2012

taky většinou 1x týdně, Vojtík je na ježka, takže žádný problém, ELiška má po ramena pár "chlupů" - nemastí se jim vlásky, ale když je samo potřeba myjeme častěji.

marcelkap
15. bře 2012

2x - 3x týdně

sylvka
15. bře 2012

jednou týdně a pokaždé je to boj 😠

rozarka65
15. bře 2012

Anince (3,5) jednou týdně...Eli (8měs.) ještě méně...častěji jen když je to potřeba...sama si je myju jednou týdně...myslím,že když se myjí často,tak se i víc mastí...

reynocek
15. bře 2012

Tak mi mijeme vlásky u obou dětiček ob den.

maci28
15. bře 2012

většinou ob den či dva

maruja
15. bře 2012

teď v zimě 1x týdně, v létě klidně denně

ined77
15. bře 2012

obden, v létě denně 😉 .já své taky 🙂 .

mates22
15. bře 2012

1* týdně a stejně je to boj (s výjimkou když si tam něco nasypou či napatlaj, jakože písek, mouku, nutelu....)

miskadis
15. bře 2012

My myjeme obden.

mifinka
15. bře 2012

Já teda denně u obou dětí.. 😅

zdenka561983
15. bře 2012

já dítě koupu a umývám vlásky 3x týdně.....

hpaja
15. bře 2012

Teď v zimě myjeme šamponem 1x týdně a pak ještě jednou týdně k tomu jenom vodou. V létě šamponem většinou 2x týdně nebo dle potřeby častěji 🙂

miladka72
15. bře 2012

já u syna každý druhý den,u dcery denně🙂

weri1
15. bře 2012

denně....já teda neumývám....prostě dám do vody něco na mytí a pak ho omývám tou vodou 🙂

ronyx
15. bře 2012

ob den.Malý má teprv 3 měsíce,takže při koupání beru při jednom samozřejmě i vlásky 😉

popelka213
15. bře 2012

Já malé myjí vlaský co třetí den
🙂

kaeth01
15. bře 2012

jak tak procitam diskusi asi budu za exota.. ale ja myju vlasky nasi male 1x za 2 tydny.. v lete teda asi casteji, ale vlasy se ji nemasti a me neprijde zadny dobry duvod cpat ji na hlavu zbytecne chemikalie - i kdyz vsude pisou jak je to "prirodni" myslim za me ze ta potreba tam neni.. (sama si myju hlavu obden nebo jednou za 3 dny, dele bohuzel nevydrzim)..

pitruskaskarolinkou
15. bře 2012

u té starší 1x za 3-4 dny, podle toho, jak se mi zdají a u syna - ten jeho porůstek otírám žínkou ve vaničce každý den, ale to se nedá nazvat mytím vlasů 😅 😀
V létě je to častěji, podle toho, jestli se koupala v bazénu a má je od chloru nebo byla více zpocená 🙂

brusinka.pusinka
15. bře 2012

my myjeme jednou týdně a máme husté dlouhé vlasy, a v létě dle potřeby. Používám dětsý šampón o Nivei a češeme žíňovým kartáčem

nae
15. bře 2012

Ja kupem aj umyvam vlasky raz za 3 dni (v lete teda kazdy den, lebo je cely od prachu a piesku). Je ale pravda, ze co si pamatam, ked sme boli my mali, mama nas kupala raz za tyzden a vlasy sme si umyvali raz za 2 tyzdne, a neprislo mi to divne, ani teraz mi to nepride, takze nie si exot, mila @kaeth01 😉

eloana
15. bře 2012

ahoj miso) jachymovi temer vubec- samozrejme si je pri koupani namoci... moc tam toho jeste nema))) linde talk 1x za tyden...

dilemma
15. bře 2012

tak jelikoz malyho koupu kazdy dne uz od narozeni a ma kratoucky vlasky takze to bereme kazdy dne jako normalni vec umyjeme hlavu a zbytek tela kupuju mu telovy myslo s samponem.-) takze tak🙂

ja.na81
15. bře 2012

Hm, ja nasemu Honzikovi (18m) vlastne skoro vubec... 😅 Teda jako kdyz je ve vane (cca 1x tydne) tak si je namoci, to je jasne, ale nejak cilene samponem to nee. Ale on tak tech vlasu nejak extra moc nema 😉 Uvidime v lete, az se bude hrabat v pisku, treba to bude potreba casteji 😉