Jak často myjete dětem vlásky?

michamicha
15. bře 2012

zajímá mě jak často myjete vašim dětem vlásky 🙂

petrakol
15. bře 2012

Každý den, a pokud je celý den doma a není zpocený, tak obden.

alicci
15. bře 2012

Záleží u jak starého dítěte ale u kojence mýt hlavu šamponem každý den nebo ob den je podle mě úplně zbytečné a přehnané. 😎 Takhle malé dítě obyčejně nemá špinavé vlásky maximálně se trošku opotí ale to taky jen malinko,takže bych mu maximálně opláchla hlavu při koupání- maximálně 2x týdně a bez šamponu . Přece jen to je chemka. A u batolat podle situace ale pokud by aktivně nepískovalo atd..tak myju a budu umývat 2x týdně a to 1 x šamponkem a 1x opáchnout vodou - ve vaně.Nic se nemá přehánět 😉

pattie
16. bře 2012

Tříleté dcerce jednou týdně a i tak je to boj a ročnímu chlapečkovi téměř nikdy.Vodou ano, to se zmáčí skoro při každém koupání, ale šamponem jsem mu je myla všeho všudy tak 4x. Dokud neleze venku, jen po bytě, tak mi přijde zbytečné zatěžovat ho nějakou chemií.

gabadan
17. bře 2012

Teď v zimě 4,5 letému 1x týdně, 19 měsíční dcérce 1x za 10 dní protože ta vždycky šíleně řve...
V létě jsme umývali hlavu synovi skoro denně

luciebx
17. bře 2012

malymu se taky vlasky nemasti.. a hlavne umyvani nesnasi.. takze se to snazim delat uplne minimalne.. nekdy podle jeho nalady.. ale tak 1x za 2 tydny si myslim.

marecek4
17. bře 2012

při každém koupání-teď přes zimu jednou až dvakrát do týdne v létě snad každý den-víc se potí a sbírá písek z pískoviště a hlínu ze zahrady,ale i to je zavádějící,pokud je škaredě a nikam mi nevleze tak zase jen při koupání,ono s naším vodomilem to ani jinak nejde,nějaký křik ve vaně krom protestů při vytahování neznáme