Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak často si vás zvou do poradny?

gabca1
3. pro 2007

Holky, jak často si vás zvou nebo zvali do poradny? Díky G.

bramburka
3. pro 2007

já byla hned z porodnice (Dr. u mě), pak za týden znovu, pak znovu za týden a pak jdem az v 6ti týdnech.

gabca1
autor
3. pro 2007

hm, já byla právě z porodnice po dvou dnech pozvala si nás tam a řekla, že k ní máme přijít pak každé pondělí do poradny. Což mi přišlo děsný tam pořád chodit. Teď už chodíme k jiné doktorce a tam jsme byli 1x v poradně a teď jdeme na prohlídku v 6ti týdnech, tak jsem zvědavá co mi poví. Čeká se tam totiž tak hodinu a půl a je tam hic. Malou si nemám kam vyndat... tak se potí a následně pláče. Tak čekám jak často nás tam budou zvát.

chechta
3. pro 2007

tak do roka má být 9+1 poradna pokuzd je vše ok - jinak pokud si doktor zve častěji je už na něm

dlinduska
3. pro 2007

gabco mi byly taky hned po prichodu z porodnice a pakv 6 tydnech ve 3 mes. a 4 mes.ale ja kdyz jsem mela nejaky pochybnosti tak jsme tam bud volala nebo tam sla i jindy prave treba kvuli pochybnostem s mlikem.podle me lepsi casteji nez malo a neco zanedbat a nebo byt doma z neceho nervozni 🙂

majka07
3. pro 2007

Tak mi až do půl roku chodili každých 14 dní, páč málo přibíráme 😉 ale jinak souhlasím s chechtou 🙂

cazadora
3. pro 2007

hm tak mi byli druhý den po porodnici pak dvakrát po 14 dnech a od tý doby po týdnu někdy i dvakrát protože taky málo přibíráme 😒

sokolka
3. pro 2007

Čauky
tak první 4 týdny každý týden, pak v 6 týdnech, ve 3 měsících, ve čtyřech, v pěti, v šesti a teď půjdeme v 8 měsících. 😉

natalien
3. pro 2007

Návštěva poradny, je podle očkovacího průkazu, který jsme dostávali v porodnici a pokud má dr. pochybnosti, tak záleží na něm, jak často si vás bude zvát. My taky chodili každý týden kvůli váze.

bielanevesta
3. pro 2007

Tak mi chodíme každých 14-21 dní. Mudr. nepovedal dovod prečo tak často...

honzina
3. pro 2007

Po příjezdu z porodnice u nás byla sestra ze střediska, následující týden jsme byli v 1.poradně = zhruba v Toníčkově 14ti dnech, 2.poradna byla po šestinedělí a dál si nás zve po měsíci.

gabca1
autor
3. pro 2007

tak dnes jsme měli prohlídku po 6ti týdnech a také máme přijít až 3. měsíc 🙂 jinak můžeme přijít kdykoliv budeme něco potřebovat.

petraluk
3. pro 2007

Povinný jsou ty co jsou psaný v očkováku a pak už je na každym mudr, jak si to dělá. My chodíme 1x za měsíc a jsem za to ráda, aspoň vim, že malej prospívá. 🙂

gabca1
autor
3. pro 2007

jo jo, mě řekla, když budem mít cestu kolem, že také můžeme přijít vážit. Takže, kdybych měla nějaký pochybnosti tak tam vlítnu 😀

boobinka
3. kvě 2011

holky... jak casto chodite do tehu poradny ? od kolikateho tt se chodi po 2 tydnech a od kolikateho tt se chodi po tydnu?

boobinka
3. kvě 2011

jej ted koukam, ze jsem dala prispevek do spatne diskuze.... 😅

romcovaklarka
3. kvě 2011

@boobinka Jojo je to trochu jinde, ale: já chodila po 4 týdnech, od 28tt mě zvala po 3 týdnech a od 36 mě má předat do poradny v porodnici a tam už každý týden 🙂