Jak často si vás zvou do poradny?

gabca1
3. pro 2007

Holky, jak často si vás zvou nebo zvali do poradny? Díky G.

bramburka
3. pro 2007

já byla hned z porodnice (Dr. u mě), pak za týden znovu, pak znovu za týden a pak jdem az v 6ti týdnech.

gabca1
autor
3. pro 2007

hm, já byla právě z porodnice po dvou dnech pozvala si nás tam a řekla, že k ní máme přijít pak každé pondělí do poradny. Což mi přišlo děsný tam pořád chodit. Teď už chodíme k jiné doktorce a tam jsme byli 1x v poradně a teď jdeme na prohlídku v 6ti týdnech, tak jsem zvědavá co mi poví. Čeká se tam totiž tak hodinu a půl a je tam hic. Malou si nemám kam vyndat... tak se potí a následně pláče. Tak čekám jak často nás tam budou zvát.

chechta
3. pro 2007

tak do roka má být 9+1 poradna pokuzd je vše ok - jinak pokud si doktor zve častěji je už na něm

dlinduska
3. pro 2007

gabco mi byly taky hned po prichodu z porodnice a pakv 6 tydnech ve 3 mes. a 4 mes.ale ja kdyz jsem mela nejaky pochybnosti tak jsme tam bud volala nebo tam sla i jindy prave treba kvuli pochybnostem s mlikem.podle me lepsi casteji nez malo a neco zanedbat a nebo byt doma z neceho nervozni 🙂

majka07
3. pro 2007

Tak mi až do půl roku chodili každých 14 dní, páč málo přibíráme 😉 ale jinak souhlasím s chechtou 🙂

cazadora
3. pro 2007

hm tak mi byli druhý den po porodnici pak dvakrát po 14 dnech a od tý doby po týdnu někdy i dvakrát protože taky málo přibíráme 😒

sokolka
3. pro 2007

Čauky
tak první 4 týdny každý týden, pak v 6 týdnech, ve 3 měsících, ve čtyřech, v pěti, v šesti a teď půjdeme v 8 měsících. 😉

natalien
3. pro 2007

Návštěva poradny, je podle očkovacího průkazu, který jsme dostávali v porodnici a pokud má dr. pochybnosti, tak záleží na něm, jak často si vás bude zvát. My taky chodili každý týden kvůli váze.

bielanevesta
3. pro 2007

Tak mi chodíme každých 14-21 dní. Mudr. nepovedal dovod prečo tak často...

honzina
3. pro 2007

Po příjezdu z porodnice u nás byla sestra ze střediska, následující týden jsme byli v 1.poradně = zhruba v Toníčkově 14ti dnech, 2.poradna byla po šestinedělí a dál si nás zve po měsíci.

gabca1
autor
3. pro 2007

tak dnes jsme měli prohlídku po 6ti týdnech a také máme přijít až 3. měsíc 🙂 jinak můžeme přijít kdykoliv budeme něco potřebovat.

petraluk
3. pro 2007

Povinný jsou ty co jsou psaný v očkováku a pak už je na každym mudr, jak si to dělá. My chodíme 1x za měsíc a jsem za to ráda, aspoň vim, že malej prospívá. 🙂

gabca1
autor
3. pro 2007

jo jo, mě řekla, když budem mít cestu kolem, že také můžeme přijít vážit. Takže, kdybych měla nějaký pochybnosti tak tam vlítnu 😀

boobinka
3. kvě 2011

holky... jak casto chodite do tehu poradny ? od kolikateho tt se chodi po 2 tydnech a od kolikateho tt se chodi po tydnu?

boobinka
3. kvě 2011

jej ted koukam, ze jsem dala prispevek do spatne diskuze.... 😅

romcovaklarka
3. kvě 2011

@boobinka Jojo je to trochu jinde, ale: já chodila po 4 týdnech, od 28tt mě zvala po 3 týdnech a od 36 mě má předat do poradny v porodnici a tam už každý týden 🙂