Jak často vyvařujete dudlík - šidítka?

sabor
12. pro 2011

Ahoj, jak často vyvařujete dudlík-šidítka?

tercina
12. pro 2011

Když byl malinkej, tak každý večer jsem všechny posbírala a vyvařila. Teď jich máme hodně, takže až se všechny "špinavé" nasbírají, tak je vyvařím 🙂

coxa
12. pro 2011

Já vyvařovala tak jednou týdně - teda pokud jsem věděla, že nejsou nějak extra špinavé, že někam nespadli nebo někdo v rodině neměl rýmu, nebo tak něco. 😉 A čím byli starší tím míň jsem vyvařovala. 😅

kutcher
12. pro 2011

nevyvařuju, provádím studenou sterilizaci tabletami Milton a to u kousacích hraček, atd. 1x týdně nebo dle potřeby, dudlíky naštěstí ani jeden neměl...

dana3262
12. pro 2011

Kdyz nikam nespadne nebo nekdo nesahne na gumu, tak vyvaruju 1x za 2dny. Jinak 2-3x denne oplachnu prevarenou vodou. Dudlik, co mame venku, tak pokazde z venku vyvaruju.

denousek
12. pro 2011

tak to koukám ja jsem je nepřevařovala vubec 😀 jen jednou když byi nové a pak už nic.. vlastne jo... tak 1x za mesic kdyz jsem vyvarovala savicku na mlicko ale to az od 2 měsícu co jsem nekojila...

jasekd
12. pro 2011

U syna, kdyz byl malinkej a mel k jidlu jen mliko, jsem je hodila k lahvim, takze 1-2 x denne. Ted je vetsi(dudel jen na spani a UM 2x denne), lahve omyvam teplou vodou a vyvarim jednou za cas a stejne tak i dudliky. Nekdy preleju horkou vodou, co zbyde od caje. Dcera je nechce vubec.