Jak dát dítě do sportovního kočárku v kombinéze?

karlam
27. únor 2013

Ahoj maminky, možná blbá otázka, ale ...mám dvojčata, zatím jsou v korbičkách, ale během měsíce je budeme muset již dát do sporťáku, protože se do korbiček nevlezou. No a já stále přemýšlím, jak se takový malý capartík (7 měsíců) dá v kombinéze do sporťáku, nevypadne odtam? Jsou tam sice bezpečnostní pásy, ale ty přece tu kombinézu nemůžou obepnout nebo ano? Jak se to dělá s takovým malým dítětem? Máme easy walker duo 🙂
Dále by mě zajímalo, co dětem do sporťáku oblékáte, když je chladno? Kalhoty a bundu? Nebo tu kombinézu? A na to ještě deku nebo jen nánožník? 😔

veruska007
27. únor 2013

Ahoj, já letos fusak ani nevytáhla - teda, mám ho ve sporťáku, ale malý do něj nechce, takže jezdíme v golfkách a má akorát froté punčocháčky, kombinézu, body, triko, mikinu, čepici.
Neboj, ze sporťáku mimčo nevypadne, pásy drží dobře.
Taky jsem v tuhle dobu loni přecházela na sporťák, dávala jsem už jen nánožník a deku vozím pod kočárkem celý rok 😉.

kimby
27. únor 2013

ja pro zmenu pasy nepouzivala nikdy, do kocarku jsme chodili predevsim na spanek a i kdyz mala byla vzhuru, tak jen lezela a koukala, pozdeji kdyz uz sedala, jsme ji zvedli akorat do sedu a koukala ven, neni kam vypadnout atd, navic v kombineze,fusaku a pres to nanoznik...moc prostoru pro pohyb snad krome rucicek, nedava. Mala nikdy ani v kocarku nelezla,nestoupala,jak jsem tu obcas zahledla fotky,kdy deti treba stoji v kocarku apod.,je na sebe od mala opatrna

veruska007
28. únor 2013

@kimby Jéé, tak klidné dítě bych chtěla mít. U nás bez pásů ani ránu. Oba jsou divoši, kdybych je necvakla popruhama, tak je ani neposadím 😀 .

dana3262
28. únor 2013

@karlam mám stejný kocarek jako ty. Mají fusaky a nanoznik a do fusaku je davam v teplakach a v mikine. Mají před sebou madlo, tak pásy nepoužívám. Staršímu ted byly 3 roky a pekne se tam vyspí. Kdyz chce ven, dostane normalne bundu (ale tvoji jeste nechodi, takze to řešit nemusíš).

karlam
autor
28. únor 2013

a jo, holky, tam je vlastně to madlo 😉 to taky brání vypadnutí že? já totiž mám ten sporťák schovanej v krabici a v podstatě nevím, jak to bude vypadat, až se složí, takže jsem nedočkavá a zvědavá, ale stále se do korbiček vlezeme, tak je zbytečný na to spěchat, ten březen tam asi ještě vydržíme a pak už třeba ani fusak nebude potřeba 😉
děkuji vám za rady a tipy

jancip
28. únor 2013

@karlam To madlo určitě nezabrání vypadnutí. Já mám ve sporťáku fusak, takže kombinézu nedávám a pak mohu snadno poutat.