Jak dlouho jste používaly dětský prášek na praní?

migula
21. led 2009

Pokud tu někde toto téma už je, tak se omlouvám, ale přehlédla jsem.
Jen jsem se chtěla zeptat, kdy se u dětí zkouší normální prášek na praní místo dětského.
Mám už už skoro sedmiletou holčinu, ale nějak si nevzpomínám, kdy jsem to u ní poprvé zkusila. Předem díky za odpověď.

hancas
23. led 2009

já prala od mala v lovele,a po 11 měsících začal mít malej ekzém,tak mi dr.řekla at peru v persilu že v Lovele prala ponižky 😉 že to malej může mít z toho,ale po 11 měsících???to se mi zdá jako blbost,tak ted peru v Persilu a v pohodě.

kacenka_t
23. led 2009

Ahoj, tak i já si dovolím přispět s troškou do mlýna 😉
Máme 6-ti měsíční mimi, do 6-ti nedělí jsem prala jen v prášku Batole. Potom jsem občas vyprala v normálním prášku (Bonux) a všechno bylo v pořádku. Teď již v dětském peru jen plínky,používáme látkové a aviváž používáme taky Lenor Sensitive a to proto, že máme tvrdou vodu. S aviváží je prádlo příjemnější,není tak "tvrdé".

apel
24. led 2009

ahoj nemáte některá vyzkoušený na praní domol z rossmanna?

evikuu
14. únor 2009

Nevěděla jsem kam to napsat tak jsem vybrala toto téma 😀
hlásím akci drogerie TETA
LOVELA GEL 3L+50%ZDARMA=4.5L ZA 229Kč!!!
LOVELA PRÁŠEK 5.4KG+50%ZDARMA=8.1KG ZA 399.90 !!!
AKCE PLATÍ OD VŠEREJŠKA DO 21.2.09 JÁ MÁM NAKOUPENO 😀 , TŘEBA JSEM NĚKOMU UDĚLALA RADOST.

eliotka
14. únor 2009

My používáme minirisk, není moc známý, ale je zcela hypoalerginní. ALe taky by mě zajímalo, kdy mohu používat normální prášek a od kdy aviváž?

eliotka
14. únor 2009

kacenko, my taky používáme bonux, na naše prádlo. A ten lenor sensitiv se tedy může dávat do dětského prádla od kdy asi?

apel
14. únor 2009

Ahoj mají tam i persil sensitiv dříve 9kg za 299.90 což je taky dobrá cena

gedgitka.a
15. únor 2009

tak já Lovelu, už nikdy mě se po ní malej osypal a od té doby se pereme s Atopákem, dokud jsem prala v Batoleti, tak nebyl problém 😒

beruska2x
15. únor 2009

gedgit... tak to jsme na to uplne stejne... 😒

apel
15. únor 2009

já se přidávám mě se po ní dcera taky pěkně osypala a já z ní měla pěkně vysušený ruce lovelu už nikdy víc

mallorry
15. únor 2009

ahoj, od malicka pouzivam lovelu a lovelu avivaz a bez problemu...
dnes sem ale uz koupila persil sensitiv a avivaz sensitiv silan a budu prat uz v tom, uvidime, snad to bude ok... 😉

andy80
15. únor 2009

malému se AE udělal zase po Batoleti a na kožním v Motole mě řekli, že jedině Ariel. Možná, že se dlouho rozkládá, tudíž není ekologický, ale co se týče škodlivosti na pokožku, tak vyšel v testech nejlépe spolu s Persilem. V Arielu jsem prala vždycky i bez dětí, peru v něm i teď a prát v něm budu asi vždycky dokud tady bude. Vypere všechno prádlo fakt super, neopírá barvy a bílá je po něm fakt bílá. Tyyy jo, to je jak z reklamy co? 😀 😀 😀 😀 😀

gedgitka.a
16. únor 2009

tak mi po Batoleti vč.aviváže Batole neměli probém, teď jsem koupila Persil sensitiv, tak uvidíme 😕 a aviváž jsem přestala kvůli malého exému používat uplně a přidávám máchání 🙂

beru: jojo já vím myslím, že si mi to, už jednou písala 😉 Lovelu, už fakt nikdy 😉

beruska2x
16. únor 2009

hele kdyz uz deti takovy srajdy z prasku chytnou, po jaky dobe to uplne prejde?? 😒

many
16. únor 2009

andy - díky za radu,ozkouším,protože mně teda nebo spíš Ladíčkovi zůstávají všude fleky po jídle 😖 no síla

mallorry
16. únor 2009

many na skrvny je pry dobry zlucovy mydlo z DM drogerie, pry de vsecko dolu raz dva, tak mozes vyzkusat 😉

many
16. únor 2009

mallorry - díky 😉 pokusím se sehnat 🙂 a ozkouším 🙂

andtka
16. únor 2009

Ahojky, my pereme v persilu sensitive a dobrý, dřív jsme prali v lovele a malý měl vyrážku tak nevím.
No, ale persil mi nevypere mrkvu, tak nevím 😒

beruska2x
16. únor 2009

skus Batole, po tom malej v pohode a pere super...

beruska2x
16. únor 2009

zkus... 😠 materska no... 😀

andyalukasek2008
16. únor 2009

My pereme v Miminu, ale jelikoz mam v koupelne hodne vlhko, ten sypky prasek mi vlhne a hrudkovati ☹... Tak zkusim tu tekutou lovelu... Jinak skvrny Vanishem, nastesti bez reakce nebo uzasne je obycejne lanza mydlo... Vypere fakt vse 🙂...

many
16. únor 2009

no já peru v Batole,ale skvrny mi to teda vůbec nevypere 😠

many
16. únor 2009

no zkusím koupit teda i to Lanza mýdlo a uvidíme,jaký budou zázraky 😉 🙂 🙂 🙂

slunicko552
16. únor 2009

Ahoj tak já mám lovelu,ale chci ji vyměnit za persil.Zdá se mi,že toho moc nevypere.Hlavně s broskví jsme měli děsný problém 😠 Ale třeba i čaj 😕 😝 Tu Lanzu taky zkusím.Dík za typ 😉

beruska2x
17. únor 2009

tak to nevim me typralo Batole i boruvky v pohode a z bily deky !!! 😀 ale mrkev fleky nechava nekdy ale na krmichich plinach nabo na bryndaku to tak nehrotim 😅

andyalukasek2008
17. únor 2009

Ja jednou za cas vyperu i krmici pliny v savu perex a hotovo, bile jak snih 🙂

beruska2x
17. únor 2009

jojo t o vim od kamosky ale prijde mi to agresivni ☹

andyalukasek2008
17. únor 2009

Tak pokud jsou to krmici pliny, tak je na pokozce jako takove nema, jen chvili jako bryndacek nebo v nasem pripade jako oblozeni vseho okolo 🙂... A potom samozrejme pridavam machani, mam program, ktery prida machani 3... a v poho 🙂...

beruska2x
17. únor 2009

jojo taky mam machani navic u vseho, tak ja to zkusim , kouknu po tom v drogosce zitra 😉