Jak dlouho jste používaly monitor dechu?

nerreidda
30. čer 2011

Přemýšlím nad tím, že už bych monitor z postýlky vydělala ... ale pořád váhám ...

aleskap
3. črc 2011

U nas do 4 mesicu, jak Matej zjistil, ze se muze otacet a valet sudy, na jednom miste nebyl ani v noci a ty neustale falesne poplachy byly silene

jop
3. črc 2011

my do roku, malý sice cestoval po postýlce,ale měli jsme na monitoru dvě desky, takže všechno zachytily a ani jeden planý poplach (měli jsme Babysense)

petruskaaa
4. črc 2011

Do 15 měsíců 😅

n20
4. črc 2011

Ahojky,maličkej teď bude mít 10 měsíců a monitor Nanny používáme stále,máme 2 podložky a budeme ho používat co nejdéle 🙂

lukza
4. črc 2011

syn do 17měsícu jaksi sem si na něho moc zvykla ale tedka jsme na dovči a říkala sem si že jak přijedeme tak ho odpojím čekáme druhé a musím si na to zvyknout že na něm není ale jsem prostě klidnější když spí na něm🙂)

ia.
4. črc 2011

měla jsem ho půjčený z nemocnice na 6 měsíců a bohatě to stačilo, pak se malý začal více pohybovat po postýlce a houkalo to, když ležel mimo.

karolina969
5. črc 2011

My měli monitor do 10 měsíců. Měli jsme ho půjčený od kamarádky, a ta ho pak slíbila někomu jinému. Kdyby jsme měli svůj, tak určo používám aspoň do roku, pro klid duše. I když jsme měli ze začátku hodně planých poplachů.

terreza
5. črc 2011

nepoužívali jsme ho vůbec ani u jednoho syna,tak nějak jsem byla klidnější bez něho, než když to začalo houkat,to jsem málem zešílela, spoléhala jsem na vlastní mateřský instinkt,ale slyšela jsem,že po roce už monitor nemá význam,tak nevím 😵

marti73
5. črc 2011

My ho měli zapůjčený z porodnice na 6.měsíců. 🙂

renca_hanych
5. črc 2011

Monitor jsme neměli....v porodnici jsem spíš šílela (byla jsem tam 3 týdny) z toho když jsem ho zapomněla vypnout, pak jsem ho zapomněla pro změnu zapínat takže by byl doma k ničemu 😉

gabka32
11. črc 2011

u starší do 14měs. pak už jsme ji postýlku přesunuli do pokojíčku a monitor jsme už nedávali. u mladší necháme asi do roka 🙂

silente
11. črc 2011

Cca do 1,5 roka. Na cesty jsme používali Respisense připnutý na plence. Za ten klid to stojí.

arianka
11. črc 2011

Do 3 měsíců ...., kluci se pak začli už točit, když spali na volno v horku a planý poplach je tak zbytečně budil, když se ocitly mimo dosah monitorů ... Můj názor je, že u nemocných nebo předčasně narozených dětí smysl monitor má co nejdelší dobu, pokud je ale miminko zdravé a nemá problémy, jde to i bez něj.

vorllinka
11. črc 2011

My cca do 10 měsíce 😉