Jak dlouho jste praly dětem jejich věci zvlášť?

nerreidda
22. led 2013

Do kolika měsíců nebo roků jste praly/ perete svým dětem zvlášť jejich věci? Odkdy jste začaly prát spolu s vaším oblečením dohromady ? Díky 🙂

elvira
22. led 2013

Asi do půl roku jsem prala malého věci zvlášť, potom jsem začala přidávat k našim vnější části oblečení - bundy, kombinézy atd. Neměl žádný problém, tak potom už všechno dohromady.

aja123
22. led 2013

Peru zvlášť pořád. Stejně je toho vždy tolik, že to výjde na celou pračku 😉

schnek
22. led 2013

no, docela dlouho, tak do roka? možná ještě dýl. Ale bylo to daný tím, že jsem pro nás a pro děti používala jiný prášky a taky že mi dětí věci stačily na naplnění pračky. Pak jsem začala prát dohromady všechno ve Froschi a peru častěji.

maladama
22. led 2013

samostatně peru doteď, používám jiný prášek pro nás a pro malého, plus na naše občas dám aviváž (když je tam něco, co elektrizuje) a na malého věci jen ocet.
A taky má malý vlastní koš na prádlo, prostě ho dvakrát za týden překlopím do pračky a neřeším ztracené miniponožtičky 🙂

hamma
22. led 2013

Já nikdy neprala zvlášť. A nemají žádný potíže. Používám ekologický prací prostředky pro všechny stejný.

mufinka26
22. led 2013

prala sem zvlášt malýmu první dva měsíce, pak už ne a používám normální prací prášek a aviváž. 🙂

vendullka
22. led 2013

Peru dětem pořád zlášť

blahova_andrea
22. led 2013

já jen prvních 6m nedávala aviváž, prala jsem v normálním prášku a s mými věcmi...prala jsem zvlášť tátovi, protože ten je dělník, ale svoje věci jsem neřešila, beztak byly oblečené pár hodin a pak počůrané nebo poblinkané od malého

pavcza
22. led 2013

Také peru zvlášť doteď, jen občas přihodim třeba svá trička, abych doplnila. Jinak mám prášek zvlášť pro malého a pro nás.

amallie
22. led 2013

Veci, ktere naplni pracku, peru zvlast, ty barevne kousky dohromady. Pouzivam pro vsechny stejne praci prostredky, bez avivaze. Nase veci ake peru radeji na nizsi teplotu a setrneji, proto to radeji delim, kfyz to jde. S trema detmanemam problem naplnit pracku 😀

beta.m
22. led 2013

Dceři je 8 měsíců a peru zvlášť a asi ještě dlouho budu, jednak mi to příjde normální a jednak pračku naplním v pohodě a navíc má jiný prášek než my

antarres
22. led 2013

Peru zvlášť do teď, nastřádá se mi to, že mám vždy celou pračku 🙂

slundo
22. led 2013

Asi do půl roku, přihazovala jsem tam jen svoje domácí oblečení. Jinak už to peru vše dohromady ....

lv
22. led 2013

do 4měsíců, teď peru dohromady s našimi, aviváž moc nepoužívám, a když tam mám ty sensitive, co by měli být i pro děti. Ovšem holky nikdy moc neměly problémy s vyrážkami, kůží, kdyby nějak reagovaly, peru zvlášť..

petoska
22. led 2013

peru pořád zvlášť , mám i zvlášť prášek, a jak píší i ostatní, je toho dost, aby to zaplnilo pračku :D

maudn
22. led 2013

malej má 9 měsíců a stále peru zvlášt, koupili jsme zásobu persilu sensitive,tak ještě tak rok prát budem

skorepka
22. led 2013

asi jen 3 mesice, dal sem prala v Sensitiv ale s normalnim pradlem (pokud nebylo hodne spinave nebo spina na kalhotkach )

eliska10
22. led 2013

Peru pořád zvlášť. Dceři jsou 2roky a 5měsíců. Ona cca. 1 týdně pračku svými věcmi zaplní a když ne, tak tam jen přihodím svoje domácí trička.

camelinka
22. led 2013

Já neprala zvlášť nikdy, jen když sem to prala poprvé a chystala před narozením dcery. Nikdy nebyl problém ani vyrážka, nic, vždy přidám jedno máchání a je to ok 😎

hansed
22. led 2013

Peru stále zvlášť...holky mají i svůj koš na prádlo, neřeším ztracené ponožtičky apod., navíc jejich prádlo dá tak dvakrát do týdne na celou pračku, plus jednou za dva dny plíny... nám peru max. jednou za týden. Ještě zvlášť peru manželovo pracovní, je zedník, tak chodí hodně špinavý ze staveb

aideen
22. led 2013

Dceři jsem zvlášť prala do jednoho roku. Od té doby peru dohromady s naším oblečením. Stejně používám sensitive prášky, tak to zase není takový problém.

sandynka
22. led 2013

Peru stále zvlášť a synovi je už přes rok. Malej má zvlášť i svůj koš na prádlo a vždycky tak jednou za týden to naplní celou pračku. Používám Persil Sensitive i pro nás, ale stále peru zvlášť, vyhovuje mi to tak. Určitě bych případně neprala se spodním prádlem nebo nějakým velmi špinavým, což je asi jasné 🙂

boobinka
22. led 2013

do 6ti měsíců 😉

pusolamy
22. led 2013

peru zvlast doted , ale hlavne z toho duvodu ze se nam nejak seslo hodne detskych pracich prostredku tak az to vsechno sdelam budu prat dohromady.ale obcas neco prihodim k vecem male naseho nebo naopak

nasekuratko
22. led 2013

uplne stejne jako @sandynka Akorat, ze my pereme Lovelou sensitive a misto avivaze davam ocet

ined77
22. led 2013

peru zvlášť dodnes, ale asi spíš proto, že mi věci dětí spolehlivě naplní pračku. u staršího už jsem kolem 2. roku občas míchala jeho věci s našima. po narození dcerky jsem zase začala prát dětské věcičky odděleně 😉 .

kammka
22. led 2013

jen šestinedělí...a dávám vždy máchání navíc.. 🙂

denousek
22. led 2013

peru zvlást porad...

megy
22. led 2013

já peru od začátku vše společně

betelgeuzz
22. led 2013

neprala jsem zvlášť nikdy. Dřív jsem používala mýdlový sliz, teĎ pár měsíců prášek z DM, problém s tím holky nemají.