Jak dlouho jste praly dětem jejich věci zvlášť?

nerreidda
22. led 2013

Do kolika měsíců nebo roků jste praly/ perete svým dětem zvlášť jejich věci? Odkdy jste začaly prát spolu s vaším oblečením dohromady ? Díky 🙂

hojda
22. led 2013

Malému cca do 2 let, u malé to vidím asi tak stejně🙂

kali.kal
22. led 2013

Něco přes rok, asi 14 měsíců.

ladik1
22. led 2013

Synovi je 19 měsíců a pořád peru zvlášť. Nejlepší asi vyzkoušet... syn se ale osype i jakmile změním prášek, nedám oplach navíc nebo něco nevyžehlím po rubu ☹ takže tak...

veronikazave
22. led 2013

Ani u prvního ani u druhého jsem zvlášť neprala. Prala jsem to tak jak naše. I s aviváží. Pokud dítě nemá problémy s exemy a není alergický, tak je to podle mě zbytečné.

cenichmat
22. led 2013

Já peru zvlášť, mám pro dceru i zvlášť koš na prádlo. Prala jsem všechno v Lovele, teď jsem přešla na normální prášek a zatím dobrý, dám jen máchání navíc a k tomu senzitive aviváž.

petkula
22. led 2013

Nikdy a nikdy jsme neměli žádný problém.

evaviki
22. led 2013

Nikdy.. Od zaciatku mu peru veci s nasimi dokopy.. Praci prasek pre mimina osm pouzivala cca 7 mesiacov, pak som presla na persil sensitive.. Inak od roka pouzivam persil akykolvek.. Detsku avivaz som zacala davat cca v jeho dvoch mesiacoch.. Nikdy nemal ziadne vyrazky, ani ziadny problem s pokozkou..

maly_prcek
22. led 2013

Do cca 7-8 měsíců. Prášek používám dětský (Batole, kupuje přes internet 15kg) pro všechny (sama jsem mívala exém). Aviváž nepoužívám.

wendulka25
22. led 2013

Taky nikdy. Od mala používám normální prášek a aviváž a naprosto bez problémů.

denny1610
22. led 2013

Peru zvlášť pořád. Syn bude mít 2 roky, dcerka bude mít 1 rok. Mají svůj prací prášek a aviváž (Batole). Budu prát do doby než malá dosáhne 3 let. (děti bývají citlivé nejvíce do 3 let, tak se chci vyhnout nějakých vyrážek, které by se ze dne na den mohli vyskytnout).

katka_mel
22. led 2013

Měla jsem 7kg prášek lovelu, takže dokud jsem ho nespotřebovala. Přihazovala jsem svoje věci, protože stejně jsem byla pořád doma s malou a věčně zašpiněná od ní. Prádlo jsem prala min 2xdo týdne. Takže asi tak rok a něco. 🙂

katyxq
22. led 2013

Nikdy jsem neprala pro malou zvlášť, ale používám už roky neparémovamý eko prací gel a aviváž většinou nedávám vůbec, dávám máchání navíc.

kami1984
22. led 2013

Peru porad, me to nijak nevadi, vzdy to je jedna pracka, mam to alespon pak lip na zehleni.) Prasel persil sensitive jsem pouzivala do roka, ted uz normalni gel a avivaz, dovezena z Nemecka.

babulinkab
22. led 2013

já jsem nikdy neprala zvlášť, používala jsem persil sensitiv a sensitiv aviváž

coxa
23. led 2013

Úplně poprvé jsem prala vše zvlášť když bylo jako nové, potom už vždycky s našima věcma, jen jsem dávala extra máchání. 😉

speedygon
23. led 2013

Já prala zvlášť snad jen tehdy, když jsem prala výbavičku. Možná ještě krátce po narození, už si nevzpomínám. Ale kupovala jsem vše sensitive, tak problém nebyl(s dcerkou jsme atopičky, ale ona se exému již víceméně zbavila). Nyní peru dohromady, i když zrovna sensitive nemám. Pokud dítko nemá žádné problémy, nevidím k dělení důvod(samo, že její neperu s extra špinavými věcmi).

pejtho
23. led 2013

Já prala zvlášť asi do půl roka. Pak jsem prala společně. Teď už máme doma druhé miminko, takže dětem peru dohromady, abych neprala poloprázdnou pračku (teď mají 3m a 18m) Vidím to zase tak do půl roka malé a pak to budu míchat, jak to přijde pod ruku.
Dětem teď peru v Lovele a Silanu Sensitive nebo v Persilu sensitive, když je v akci.
Nám peru v pracím gelu, co zrovna seženu a starší nikdy neměla problém.

janickajane
23. led 2013

Peru pořád zvlášt...malá má atopický ekzém tak musím...jen v dětském prášku...a ted budu mít drhé takže se to ani nezmění🙂

lck79
23. led 2013

Nikdy jsem je neprala zvlášť. Peru je se vším ostatním v normálním prášku a aviváži.

usounek25
23. led 2013

Já prala zvlášť dokud mi nedošel miminkovský prášek, to bylo asi v půl roce a od té doby jsem přešla na normální, který používáme i my.

nasticka
23. led 2013

Nikdy jsem neprala dětské prádlo zvlášť, používám prací prostředek stejný pro všechny - jemný pro citlivou kůži, aviváž nepoužívám už 10 let, máchání navíc dávám taky. Nevidím žádný důvod, proč prát na děti zvlášť..? My teda máme citlivou kůži mimo manžela všichni, ale i kdybych já neměla, tak přizpůsobím prací zvyklosti tomu nejcitlivějšímu v rodině a nebudu si přidělávat práci separátním praním 😅

anina32
24. led 2013

U prvního jsem prala zvlášť do 3 let v dětském prášku a aviváži a s machaním navíc a teď to vidím taky tak😉

denisa08
24. led 2013

Asi prvni 4 mesice sem pouzivala detsky prasek a avivaz..pak uz sem zacla prat normalne s nasim praskem a avivazem,ale zvlast peru porad(maly ma 8mesicu)..a prat chci zvlast dlouho,je to lepsi i pro me 🙂

petule246
24. led 2013

Vůbec jsem nevěděla, že se má prát zvlášť. Vždycky jsem prala všechno dohromady, jen s dětským práškem. Ale ani s dětským práškem jsem to moc nepřeháněla, pokud si vzpomínám, nějak mi nevoněl, takže když mi došly zásoby (dostala jsem je po různu od široké rodiny), vybodla jsem se na to.

silvapokorna
28. led 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. U první dcerky asi tak první rok. Pak jsem vše začala prát v Lovele a ušetřila si tak třídění. A peru tak doteď. 😀

hagyhagy
28. led 2013

malá má 3,5 roku a peru ji stále zvlášt, ale nikdy jsem nepoužívala detský prášek peru v normálním od narození jen zvlášt jeji pradlo. Peru ji 1x za 14dní a mám 5 praček : 2x bílou, tmavou, svetle růžovou a tmavě růžouvou 😀 😎