Jak dlouho jste vozili dítě ve sporťáku?

leg
21. led 2014

Jak dlouho jste vozili dítě ve sporťáku, než jste přešli na golfky? Malému je 1,5 roku a už běhá celkem dost. Na procházky chodíme bez kočárku, pro jistotu s krosnou. A golfky máme také. Nyní mám už zájemce na sporťák, tak jestli to není moc brzo ho prodat.

blahova_andrea
21. led 2014

já myslím, že to brzy není. pokud tolik běhá sám, tak vám golfky rozhodně stačí, kdyby ho nožičky bolely. záleží jaké máte, jestli si v nich i zdřímne, jestli jsou polohovací...syn byl ve sporťáku jen do roka, pak z něj vyrostl, měli jsme extrémně malinký, takže v roce šel do lepších golfek a v roce a půl jsme je prakticky přestali používat. bereme je jen na dlouhé trasy, při nachlazení apod.

scvrcek
21. led 2014

my od 1,5roku kočárek v podstatě nepoužíváme, jen vyjímečně na spaní, ale jinak chodíme pěšky nebo na odrážedle, pro jistotu mám ještě golfky, ale myslím, že je taky už nepoužijem...

andelka
21. led 2014

No, starší byl ve sporťáku do 2 a čtvrt, u mladšího to vidím stejně. Pro něj mám jak větší sporťák, tak golfky. Golfky si nechám, sporťák prodám asi na začátku léta.

lucifereeek
21. led 2014

golfky i sporťák používáme zároveň od 13m, když jezdím po vesnici máme sporťák, když jedu někam autem tak golfky, v kočárku ale nejezdíme už nějak často - nechce tam být.

skavenka
21. led 2014

Pro malého jsem měla jak golfky ,tak sporťák a řešila jsem to dle terénu.Byl lenoch dlouho se mu nechtělo chodit pěšky a sporták byl větší a líp sem u tam spalo a tak. Kočárek sem přestala používat jak jsem měla ke konci těhu,to měl asi dva a čtvrt.

pajafra
21. led 2014

Starší dceru do cca 1,5 roku, mladší je lenoch, měla 2 roky a občas ještě golfáč musíme vzít, nechce se jí běhat. Znám ale děti, co jezdí v kočárku ještě ve 3 letech, což mi připadá opravdu hodně.

calabasa
21. led 2014

Za mne čím těžší dítě, tím spíš sporťák...já mám golfky fakt jen na nákupy. Ale záleží, jestli chodíš jen po slušných chodnících, klidně golfky, dělají i velké. Mé starší je 2,5 let a přes den ještě spí, mám pro ní Baby jogger Summit - velký sporťák, protože my tu máme špatné cesty, jede to samo, v golfkách je to dřina (mám starší Peg Perego Pliko).

hojda
21. led 2014

Já na zimu ještě hluboký nechávám, protože když náhodou potřebuješ někam na kočárku, tak s golfkama ve sněhu je to fakt peklo a sáňky taky vždycky vzít nejde, takže u nás půjde z domu po zimě.

pehaka
21. led 2014

po ,,zimě,, 😀 ho budu prodávat...malej má v červnu 2...... běhá od 10m a kočár má za trest 😉

mafeska
22. led 2014

Dcerce se moc chodit nechce, dlouhý trasy neujde tak chodíme s golfkama. začala jsem je používat od 14 měsíců spíš proto že sporťák je moc velký a těžký a při cestování jsem závislá na pomoci druhých. Dneska sporták znova oprašuju a uvádím do provozu-s golfkama do sněhu se fakt nedá a to nenapadlo hrozné množství a už to nejede.

mapurka
25. led 2014

myslím, že golfky bohatě stačí, klidně bych sporťák prodala

pejtho
25. led 2014

Do asi 11měsíců. Pak jsme kvůli dovolené pořídili golfky a mě se s nimi tak pěkně jezdilo, že jsem jsem už velký sporťák nechtěla.
Druhé dceři je 15 měsíců a jezdíme ve sporťáku, ale původní k trojkombinaci je prodaný a teď máme nový něco mezi golfkami a sporťákem...
Každopádně až skončí zima, tak sporťák půjde hned do světa a opět si vystačíme jen s golfkama.

andrejka_86
25. led 2014

Syn má 19 měsíců a v listopadu dostal předčasně dárek pod stromeček od našich - golfáč. Jezdili jsme v něm, dokud nenapadl sníh. Teď je zase schovaný a je v kurzu sporťák z trojkombinace, který mám stejně v úmyslu prodávat ihned na jaře, když roztaje poslední sníh. Dlouhou procházka ve sněhu pěšky nebo s golfáčem si netroufnu... 😖