Jak dlouho jste vozily děti v kočárku?

moninka
24. bře 2011

Ahojky 😉 dceři bude za tři týdny rok, chodí za ruce, a pár krůčků ujde sama. Uvažuji o prodeji sporťáku a koupi golfek cybex callisto na denní ježdění a proto by mě zajímalo, jak dlouho budem intenzivně kočárek používat. Proto se tedy ptám, jak dlouho jste vozily děti v kočárku, nebo jak dlouho v nich chtěly být 🙂

Děkuji 🙂

lisanda
31. bře 2011

berenika39 jsou i maminky které se zkrátka rozhodnou že jejich dítko už kočárek nepotřebuje a nemluvila jsem o procházce kolem baráku, odrážedlo.pěšo-odrážedlo=není dlouhá chůze. když jdu s dítkem ven bez kočárku tak trasu vždycky ujde, když s sebou vezmu kočárek-vždycky po nějakém čase kočárek využije, na chvilku ale využije. Dcerka začala na jednu nohu šmajdat (vytáčela prsty směrem dovnitř-kotník ven) a tohle nám bylo řečeno. těžká bota (kupujem žirafky)+ dlouhá chůze nohu neúměrně zatěžuje, každý at si to přebere jak chce. Chůze jako taková neškodí.
Každé dítko je jiné.

blandik
2. dub 2011

cca ve dvou letech přestal mít zájem a i předtím ho využívat méně...jako podpůrný prostředek při cestě na nákupy je to supr, protože když potřebuje, tak si na chvilku sedne a nemusím řešit, že mám tašky a dítě na rukou...jinak nechávám plně na něm od malička, jestli si do kočárku sedne nebo ne..l..

johnatanka
2. dub 2011

záleží, jestli ti v kočáru ještě spí, nejsem zastánem golfek na zimu, žádný golfky jsem nikdy nevlastnila a ted chci koupit, ale jen na cestování, rozhodně je nechci na denní ježdění po městě natož na zimu, taky bych v nich nechtěla spát být dítětem, na callisty jsem koukala a mně přijdou prostě úzký, nedovedu si v nich představit dva a půl letý dítě v zimní výbavě jak v tom sedí....ale mají super boudu
syn jezdil v kočáru téměř do tří let a i pak např do zoo jsem ráda vzala kočár na věci a on se v něm najedl a odpočinul, já bych se sportáku ještě min na příští zimu nevzdávala, syn měl období, kdy do kočáru nechtěl a období, kdy jedině v koč.