Jak dlouho mám používat newborn plínky?

mami29
27. kvě 2011

Holky ma cenu si delat zasobu techto plenek nebo jen do porodnice a pak uz kupovat o cislo vetsi?

olgas
27. kvě 2011

Ahoj, já jsem použila asi tak 3 ty malé balíčky (28 plenek v balení) těchto plenek a pak jsem dávala už o číslo větší. Takže bych to moc se zásobami nepřeháněla. Používala jsem je do porodnice a pak chviličku doma

alicci
27. kvě 2011

Ahoj - přesně - do porodnice určitě - měj třeba 2-3 balíky newborn a pak hned najeď na ty dvojky. Myslím, že i mimču je to příjemnější, když ta plína je trošku volnější.

crca
27. kvě 2011

Měla jsem je akorád v porodnici,pak už jsem najela na klasiku Pampers Sleep and play a to jsme měli 2,5 kg když jsme jeli domů 😅

ladybugie
27. kvě 2011

já ty newborn taky moc nepoužívala, i když malá měla předpisový míry - 3000g a 50cm. Zásoby vůbec podle mě nemají cenu. Prcek může mít s určitým druhem plen problémy ( jako my s pamperskami) a co budeš dělat se skříní plnou nenačatých balíků, že? 😉 Oni jsou plínky pořád někde v akci 🙂

anetka1701
27. kvě 2011

1 balík jedniček bohatě stačil :o) rozdíl mezi jedičkama a dvojkama neni zase tak velkej... hlavně nekupuj zásoby - ideálně menší balíčky a vyzkoušet, co sedne... Nám třeba super seděli 1 a 2 Huggies, ale 3ky Huggies už pěkně na prd a máme Pampersky :o)

petaov
27. kvě 2011

já využila 3 velké balíky (78ks). Vašík byl malinký a ty plenky mu byly velké. Záleží jak veliké budeš mít miminko.

ivca_doubek
27. kvě 2011

Záleží na mimču, náš prďola měl 3900g a newborn mu byli skoro malé, už do porodnice mi manžel přikupoval 4-9kg, už si nepamatuju jestli to jsou dvojky nebo trojky...

takyja
27. kvě 2011

Koupila bych 1 balík, pár plínek vzala do porodky a podle toho, jak velké se narodí mimčo možná ještě 1-2 balíky přikoupíš. Zásoby nedělej, než uvidíš, jak je mimčo velké, jak roste a zda vám vyhovuje značka plenek.

zdezli
27. kvě 2011

Ja jsem Newborn pouzivala docela dlouho, dcerka byla drobna, ale zasoby bych nedelala - opravdu nevis, zda znacka plenek bude vyhovovat...

ined77
27. kvě 2011

Já jsem měla jeden balík do porodnice a jeden na doma a pak jsme přešli už na 2. 😉

weri1
28. kvě 2011

tak nám tyhle plínky byli hned malý, takže jsme od začátku používali dvojky

petrusam
29. kvě 2011

náš prcek měl newborn do 6.týdnů, ale záleží na tom, jak budete mít velké mimčo ...

terezt
30. kvě 2011

Ja bych taky koupila maximalne jedny. Ja vzdycky radsi davam vetsi plinky, at ma vic volnosti... (a ty dvojky jsou od nejakejch 3, 4 kg, ne?)