Jak dlouho používat monitor dechu? Prosím o zkušenosti

sonule1000
1. čer 2008

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat jak dlouho používat monitor dechu. Doma máme Nannynku. Chtěla bych znát vaše zkušenosti, děkuji.

pipisek
1. čer 2008

ahoj, malé je 10měs., začala teď hodně cestovat po celé postýlce a strašně ráda se ve spánku přitiskne zádíčkama, k tyčkám a několikrát už vyvolala poplach. myslím, že už to potom blbě snímá....... takže my s Nannynkou končíme, moje sestra jí používala taky těch 10měs.

ria80
1. čer 2008

Já to budu používat do roku,do té doby taky trvá riziko Náhlého úmrtí.Taky párkrát to spustilo,ale já jsem tu desku posunula pod matrací doprostřed postýlky,takže i když je jinde,tak má aspon kousek těla na tom,a to stačí. 😉

pipisek
1. čer 2008

já jí sice posunula taky doprostřed postýlky, ale nevím, jestli to blbě snímá, ale malá občas zahouká i přes den a houkala dokonce i když jsem u ní v postýlce stála a byla vzhůru a evidentně dýchala....

ria80
1. čer 2008

Tak já si nemůžu stěžovat,stačí když na tom má jen ruku a snímá to.Jsem o hodně klidnější,nevím,jak to budu zvládat až to dám pryč.Jsem na tom závislá,asi budu hůř spát.

niki2
1. čer 2008

Ja myslim, ze to budeme taky pouzivat dlouho. Kamaradka mi ho prodala, kdyz bylo jeji holcicce 6 mesicu, protoze ji stale spoustela alarm, jak cestovala po postylce.
Taky se toho bojim, jestli se to zacne spoustet, ale jak rika manzel, radsi se parkrat vzbudit sokem zbytecne nez jednou spat v klidu a ...
Osobne jsem se bala nejvice do pul roka, i kdyz pisou riziko do roka. Ale uz jsem na tom zavisla, uz i podle toho poznam, zda je maly vzhuru nebo spi.

caira
1. čer 2008

my nanny taky pouzivame a nedam na ni dopustit, nedokazu si predstavit,ze bysme ji nemeli, bych se asi nevyspala { jako prvni noc v porodnici, kdy jsem porad kontrolovala jestli dycha} od te doby uz nas nanny porad hlida.

Ale taky nevim jak dlouho budeme pouzivat, zatim nam jsou tri mesice a jelikoz spi mala ve spacim pytli, tak sebou moc nemele, spi podle anglickeho vzoru feet to foot, takze nozickama skoro uz spodku postylky.. ale hadam,ze az bude vetsi a bude "cestovat" tak to taky bude "zabava" Ja pak snad koupim jeste jednu a budu je mit uprostred postylky pod matraci obe vedle sebe aby to melo vetsi pokryti... 😒

ina.b
2. čer 2008

Taky plánujeme zhruba do roka. Malá taky začala cestovat po postýlce, ale zatím jí to ještě jde 😀

jandalinka
2. čer 2008

tak já vyčetla,že je zhruba do 6.měsíce věku dítěte,ale my ho budem používat určitě déle.Už od narození ho máme a musím říct,že bez něj bych se asi nevyspala a neustále kontrolovala malou 😕

schwarzovka
2. čer 2008

budeme se snažit to vydržet do toho roka, ikdyž malej už cestuje teď 🙂

iza
2. čer 2008

ahoj máme taky Nanny a chci jí používat tak do roka

anchsunamun
2. čer 2008

U naší dcery jsme použínaly Nannynku do jednoho roku pak už začala v postýlce blbnout a pořád to na nás zvonilo. A myslím si, že jsem sterně slyšela že riziko je max. do 1 roku

ria80
2. čer 2008

Jsem na tom stejně jako Niki,taky podle toho i poznám,jestli spí a jak kvalitně.Je to do jednoho roku nebo do 10kg.10kilo bude mít malá ještě za hodně dlouho,tak to možná budem používat i dýl.Ale do roka určitě. 🙂

mobina
2. čer 2008

Já používám Respisense za plínku a chtěla bych tak do roka. Nanny by u nás asi houkala non stop, protože Ondra cestuje v postýlce už od druhého měsíce 😅

rozulka8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz