Jak dlouho spí děti přes den? Synovi jsou 3 měsíce

lenulin
6. zář 2008

Ahojky nevím jestli jsem tohle téma dobře nazvala.Mám 3měsíčního rošťáka 😀 Jak dlouho by měli zhruba děti jeho věku přes den spát.Ten náš lump spí tak 2-3hodiny za den a příjde mi to málo a taky si vymyslel,že jak mile ho chci uspat začne řádit ne a ne usnout a čím je unavenější tím je protivnější a začne ho chytat záchvat pláče po hodině se unaví a konečně usne.Nevím jak to mám řešit.Jakmile by měl spát začne se zlobit a kopat nohama. nemáte podobnou zkušenost?

brisalek
8. únor 2012

@pajinka111 my jsme meli neco podobneho , mozna i horsiho🙂. Noc moc se s tim asi delat neda, jedine zkusit nejakou spankovou poradnu (je poradna pro nadmerne placici deti, kde se snazi upravit rezim a tim se pry upravi i spanek). Ale proste nektere deti jsou nespavci☹.

anysek85
8. únor 2012

@lenulin Ano, mám podobnou zkušenost a bylo to na blázinec 🙂. Lepší to asi moc nebude, ale nám pomohl nácvik spánkového režimu. Čili kojo, dvě hodiny si hrát, pak do zavinky a chovat - třeba mi i chudáček řval, ale nakonec usnul. Takto jsme to nacvičili a šlo to. Pak začala jednotlivá spaní ubývat a dnes hajáme (v 7m.)2x denně po cca 30-60 min a přes noc 12 h jen s pauzou na jídlo 🙂. Takže tak. Vydrž, zlepší se to!