• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak je to s cestovaním s vlaky RegioJet s kočárkem?

7. prosince 2011 
Jeli jste někdo s kočárkem žlutým vlakem, potřebovala bych vědět kde nejlépe si zarezervovat místo (na jakém místě ve vlaku) zda můžu mít kořárek v kupéčku.... a jak to celkově šlo...potřebuji absolvovat trasu Ostrava Praha. Děkuji za postřehy.....oficiální vyjádření od nich mám. Jde mi o ryze praktické rady.
Děkuji
28. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přímo nejela, ale jel s nimi můj brácha a říkal, že s nima jela v kupéčku paní s kočárkem a úplně v pohodě. Že je tam oproti ČD o hodně víc místa. Takže klidně v kupéčku. A v každém vagónu je průvodčí, kteří vystupují na každé zastávce ven z vlaku, takže ti určitě i pomůžou s kočárkem. Vůbec bych se toho teda nebála... :slight_smile: Šťastnou cestu :slight_smile:
30. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jela jen pendolínem a super, to byla dcera ještě hodně malá, ty máš už větší dítko tak to půjde určitě v pohodě..kočárek můžeš i složit :slight_smile:
30. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zasadne nedoporucuji!! Cestovala jsem s nimi cca 2 mesice zpatky a uz nikdy. Pred tim jsem volala na jejich zakaznickou linku a jasne se ptala, jestli je to tam prizpusobene pro kocarky a jejich schopny operator nevedel ktera bije.Preci sme to ale riskli,ale nikdy vic. Malo mista, lidem v kupe to tam prekazelo,kdyz chtel nekdo na WC tak problem,pani naproti si nemohla chudak ani natahnout nohy,taky to davala celou cestu najevo.Steward mi skoro nevynadal proc tam s kocarem vubec lezu,ze maji nekde napsano ze se tam smi jen s golfovyma holema... neni jak cestovani s CD.. Je tam kupe pro vozickare,ktere je ovsem vozickari malo kdy obsazene,takze tam vzdy sedim s kocarkem sama,mimi tam muzu dokonce trochu vozit,je tam misto na houpani,takze mi celou cestu spi,nikoho nerusi,no za tu jejich vodu zdarma a klimatizovany vlak to teda nestalo.. na kazdy vagon 1 steward ale vsichni neschopni az to boli,,, byl tam hrozny zmatek protoze tam pak prisla jeste jedna pani s kocarkem,nahodou do naseho kupe,ale s tim si oni vubec neumeli poradit,.. pani pak SAMA musela jit do jineho kupe a prosit cizi lidi,jestli by si s ni nekdo nevymenil misto,pritom to byla chyba SA a ne jeji! Myslim,ze toto by meli delat stewardi. Celkove tam byl chaos,lidi meli vice problemu,treba se tam dohadovali o sedadlo,protoze meli 2 lidi stejne sedadlo, no dost SLABOTA , u me regiojet zklamal na plne care...
29. lis 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkaz, kde najdete odpověd:
http://www.mojebrisko.cz/?p=3727
7. pro 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek