Jak jste zvládly po návratu do práce domácnost?

kordulky
10. říj 2009

Ahoj maminky chtěla bych poradit jak jste zvládly po návrátu do práce všechno okolo domácnosti ,dětí a muže.Já jsem musela nastoupit dřív do práce kvuli financím ,pracuji na tři směny už třetí měsíc a jsem naprosto vyřízená manžel už po té nehodě chodí taky do práce musel odejít na jinou směnu docela se snaží něco udělat když hlídá malou když jsem v práci ale já jak přijdu domu věnuji se malé protože se mi po ní stýská pak něco uvařím hodím do pračky pověsím a jdu spát nebo do práce mám pocit že nic nestíhám že nemám takový pořádek jak bych chtěla at se snažím to nějak uspořádat nějak to nezvládám.díky

raady
10. říj 2009

Kordulko, je mi to líto... zdá se mi, že je to normální v tvém případě nestíhat 😔
Bojím se, že na to žádná rada ani není... jedině snad smířit se s tím, že nebudeš mít doma pořádek takový, jako jsi měla, když si byla s malo doma.
Už i já vím, že vše nejde dělat na 100% 😉

zdenka26
10. říj 2009

Ahojky,já chodím do do práce od roku malého,chodím každý den krom neděle na pět hodin denně.Není to moc ale vstávám v pokaždé o půl páté a mám celkem psychycky i fyzicky náročnou práci.Já taky ze začátku nestíhala ale časem si to zorganizuješ a ještě najdeš čas i na sebe.Uvidíš že se to časem podá samo.At se Ti daří v práci 😉