Jak kombinujete UV a příkrmy/kojení a příkrmy?

evikuu
13. únor 2009

Ahoj holky, nevím jestli to tady někde je-předem se omlouvám.Ale zajímá mě jak kombinujete UV a příkrmy-nebo kojení a příkrmy.U nás je to takto: ráno 7.30 150ml mlíčka v 10h přesnídávka, ve 12h půl malé skleničky příkrmu zeleninky,13h 180ml mlíčka,16.30 120ml mlíčka a v 19.30 200ml mlíčka s kaší....Jen si říkám jestli jí to dávám "dobře" jo a veškeré příkrmy zapijíme čajem.

dnada
13. únor 2009

evi - proč se na příkrmy nezeptáš v témě začínáme s příkrmy? holky ti tam poradí s čímkoli a nemusíš zakládat milion podobných témat 😉 😉 😉 JInak se koukni na kojeni.net (poradily mi holky právě z té témy) jsou tam tabulky ke stažení o příkrmech... budeš hned chytřejší 😉 můžu se zeptat,proč si začala s příkrmy tak brzo?(jen sem zvědavá )

evikuu
autor
13. únor 2009

Máme pře 7400g a mlíčko nám přestávalo stačit 😀 jsme žrouti.Od narození je na UV-takže taky žádný problém.
Začínáme s příkrmy tam taky píšu ale je toho tam už tolik.... ale asi tam zase mrknu-stejně to tady určitě zamknou 😀

tereziep
13. únor 2009

Evi, tak my jsme začali s příkrmem až od 5 měsíce. Já teda dávám podle toho jak se malá vzbudí 150ml mlíčka, pak za 2-2,5 hodinky přesnídávku s mlíčkem ( vypije mi tak mezi 40-80ml ). Za další 2-2,5 hodinky dávám oběd - celou malou skleničku mase nebo zeleniny. No a pak jí dávám ještě 3x 150ml. Vždy tak po 2,5-3 hodinách. Mlíčko máme nutrilon. Vždy udělám tak 150ml a malá to někdy vypije, jindy ne. Kaše zatím nevávám. Stačí jí tohle. Teď je jí skoro 7 měsíců a pořád dávám tohle množství. Krmím jí zatím 6x denně. Někdy jí udělám trochu víc mlíčka.

evikuu
autor
14. únor 2009

Děkuju, zá zatím taky hustou kaši nedávám-jen na noc hooodně řídkou 😀
Tu přesnídávku jí dávaš lahvičkou+mlíčko???

petka80
14. únor 2009

Ahoj Evi, no jestli se ptáš, zda to děláš dobře, tak podle mě tedy bohužel ne 😔 Moc nechápu, proč ve 4,5 m dáváš už 3 příkrmy ☹ Ještě bych tak pochopila tu zeleninku k obědu (klidně dej celou skleničku a už nedávej mlíko) a večerní řídkou kaši, ale moc mi není jasné, proč tak pospícháš s ovocem (dopolední přesnídávka). Je sice pravda, že nekojené děti začínají s příkrmy dříve než kojené, ale zas tak moc bych nepospíchala.
To je ale jen můj názor, názorů je spousta, takže záleží na tobě, co si vybereš 😉 😀

evikuu
autor
14. únor 2009

Děkuji i tobě za názor, malá je žravec ve 4m 7300g a tak jsem se mohla rozhodnout trápit jí hlady a dávat mlíčko-klidn by vydumlala i přes litr denně a nebo začít s příkrmem.Stavbu těla i hladovost na to měla tak proč ne 😀 .Momentálně je spokojená a to je nej.Baští stejně zeleninku +kaše+i ovoce-takže pro to to kombinuju.Ale děkuji za názor.

holly1
14. únor 2009

Evi, a co kdyby ses poradila s pediatrem? Ten by asi věděl...

evikuu
autor
14. únor 2009

V pondělí jdeme na naušničky,tak jestli bude čas v tom řevu se zeptat 😀 .Všechno se hrozně mění, před 9lety se to takhle neřešilo.Spíš mě zajímá jestli vlastně nevypije málo mlíčka i když 600ml za den zase tak málo není...