Jak koupete vaše děti, když vyrostou z vaniček?

balsiger
20. led 2008

ahojda holky....

poradte,mala mi vyrusta z vanicky,co pro ni mam, lepe receno se mi odrazi nozickama a na druhe strane se pekne bouchne do hlavy 😒 ,takze to koupani v te vanicce asi budu muset nechat. no a velkou vanu mame rohovku a ta je straaasne velka a kdyz tam denne budu napoustet to mnozstvi vody,to se mi nezda moc ekonomicke...jak koupete vase ratolesti?

ani nevim,jestli tu uz obdobne tema je...

elucinka
20. led 2008

Máme stejný problém, přemýšlím, jestli nemám koupit větší vaničku.... 😕 Nevím...

balsiger
autor
20. led 2008

existujou? 😕

kristi
20. led 2008

balsinger, my koupali v rohovce, prece bys ji to nenapoustela cely,ne? oni se cachtaji i v malu...

balsiger
autor
20. led 2008

kristi: my mame "naddimenzionalni vanu,ktera je jinak uzasna,ale na koupani male opravdu neprakticka 😒 abych naplnila dno,bych spotrebovala tak 60l a to by bylo stale malo...proto hledam jine reseni 😉

kristi
20. led 2008

tak si pak pripust jeste sobe a vykupej se po ni - usetris a mas dve mouchy jednou ranou

natalien
20. led 2008

Kamarádka to vyřešila, že si koupila malý nafukovací dětský bazének 😉

jusnina
22. led 2008

Taky nám malý odrostl z vaničky, tak jsme koupili větší, ta má cca metr a je super. http://www.babydirekt.eu/detska-vanicka-100-cm

lendy1
22. led 2008

jusnina, tak tuhle jsme měli od narození a před měsícem malýmu už byla malá 😀 😀 Ona má sice 1metr, ale jak je tam ten sklon, tak hned to máš o pár desítek cm míň. Jsem na půdě u našich našla vaničku po bráchovi a ta je teda fakt velká, tak doufám, že nám vydrží, než předěláme koupelnu...

aponchie
22. led 2008

ja mela obrovskou vanicku sice starou a nemoderni oranzova 😀 neskladna ale super no a pak sme jen sprchovali v ramci urychleni a koupali 2xtydne to se da prezit.

jusnina
24. led 2008

Lendy, je pakárna že větší se snad koupit nedají. Nebo jsem je prostě nedokázala najít. Fakt leda vyhrabat na půdě ještě po nás... 😀 Já doufám že se tam malý ještě chvíli vejde a pak už bude sedět tak to bude OK.

lendy1
24. led 2008

jusnina, tahle co máš je fakt největší, taky jsem hledala a hledala a nic...

petraluk
24. led 2008

Holky kamarádka koupila vaničku normálně v domácích potřebách, je dlouhá 120cm a nemá ten sklon, takže se jí tam malej líp vejde. Já mam bohužel taky tu menší, ale zatím se tam nějak vejdem 🙂

luckaa
24. led 2008

Větší vanička se dá sehnat,naše malá má 70cm a vejde se tam i s podložkou super,dokonce nohama cáká tak,že je v kuchyni koupálko.Sehnali jsme ji Hypernově,zrovna ji měli v akci,pár korun přes 3OO.