• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak krmíte dítě, když cestujete? Kde jídlo ohříváte?

18. května 2008 
Ahojky :slight_smile: Chtela bych se zeptat jak to delate s jidlem pro male :astonished: kdyz nekam jedete :wink: Prestavam kojit a nevim jak to udelat,kdyz mu budu chtit dat treba polevku :wink: Kde si ohrejete jidlo ? A jak s mlekem ?
18. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladek,my už za sebou máme několik Velkých výletů a je to v pohodě-jídlo pro malou si necháme ohřát v restauraci,kde obědváme my a vozím si s sebou termosku s horko vodou na přípravu mlíčka........ takže tak.......jinak máme přesnídavku,banán popř.kukuřičné křupky atd.............. :grinning: :sweat_smile:
18. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no když byla dcerka menší vozili jsme s sebou hotové jídlo ve skleničkách Hami Hipp
a nechávali jsme si to v restauracích ohřívat
jinak švagrová má ohřívadlo skleniček co se dává do auta to je taky dobrý
s Um jsem to řešit nemusela jsem kojila
a teď skoro v 17měs.pít UM nechce!!!!
jinak vozíme ovoce přesnídávky křupky a teď už je to s ní pohoda už baští to co my jen né kořeněné ostré
v restauračkách vybírám co by bylo pro ní vhodné
už se těšíme v září na dovču do Jizerek
18. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklenicky ohrivam v restauraci, mliko uz ma jen rano a vecer, takze pohoda. Taky ji davam klidne presnidavku, ta se ohrivat nemusi....

Lenerko,jak to delas, ze ti ji vsechno? Mia ani zaboha, furt mixuju
18. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro prcka jsem měla buď skleničku nebo pak už hotové jídlo (když se uráčil vzít mou stravu na milost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a kdekoliv jsme jedli, tak nám to bez problémů ohřáli...
Jinak svačiny byli naprosto v pohodě. Přesnídávky, banán, jogurt atd. byli bez potřeby ohřát :wink:
A s UM jsem nikdy starosti neměla, protože jsem kojila a to šlo taky kdekoliv :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred cestou dostala najist a behem cesty max.caj,presnidavku a az na miste v restice se dalo pokazde ohrat anebo na benzince maji mikro,pripadne teplou prevarenou vodu do termosky na namichani mleka sebou
18. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, prcek jí už taky skoro všechno... Akorát jak nemá stoličky, tak má problém s kousky masa, ale s většími kousky si jinak poradí :dizzy_face: Zkus dávat postupně větší a větší kousky a uvidíš, že si s tím Mia poradí :dizzy_face: Přeci nebudete mixovat věčně :wink:
18. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Tefal ohřívačku /která jídlo ohřeje nebo ho z domu ohřáté uchová horké/. Ale většínou to ohřeju na max.doma a když to má jíst je to akorát. To samé s vodou /na kaši nebo mléko/ buď vezu horkou v ohřávačce nebo v termosce.
.....Já mikrovlnku na jídlo pro malou nepoužívám, tak to řeším takto... :slight_smile:
18. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, ona ma Mia jen dva zuby, vis? Akorat tak na cvakani jizdenek, takze nema cim kousat, no
18. kvě 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, my těch zubů taky moc neměli a Honzík baštil kousky :dizzy_face: Ale každé dítě je jiné... :dizzy_face:
Je fakt, že teď mu na kousání chybí stoličky... Ale už jsou na cestě :wink:
18. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc dik za rady :wink: Radi cestujeme a tak resime jak s jidlem :slight_smile: Malemu je teda rok :astonished: Jenze jeste min.tyden byl plnne kojen :sweat_smile: (nechtel hamat) :frowning2: Bohuzel ted musim ze zdravotnich duvodu prestat kojit :frowning2: Je to fuska :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz zaciname jist :grinning: :grinning: :grinning: Dnes nam snedl talir ryzove polevky,2 krajice chleba a vypil celkem 340 ml sunaru :wink: :wink: :wink: A to min.tyden jsem do nej dostala sotva 5 lzicek polevky a tak vnitrek z rohliku :frowning2: jeste nejakou kukuricnou krupku :wink:
18. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,..............já taky maso mixuju.Ale zeleninu mačkám vidličkou.Když nemáme naběhlé dásně,sní všechno,ale jinak mám smůlu.Máme jen jednu stoličku. :grinning:
Jinak já na výlety beru jen přesnádávky,jogurty a sušenky.Jezdíváme na jednodenní výlety,tak se to pro jednou dá přežít. :wink:
18. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi

máme žravé dítko po tatínkovi
je opravdu zlatá zbaští vše
i když nejraději má bramborovou kaši těstoviny
ale bramboru je schopná si jí narvat celou do pusy
my mixovali asi do roka a to jsem nesměla naší Dr.říct asi by se zbláznila a mě seřvala
no kačí měla 1zub po 10měs.teď už má 1Ozubů a stejnak jí maso krájím na pidi kousíčky
ať si to každý dělá jak jim to vyhovuje
neboj Mia se to naučí baštit kousky až bude mít víc zoubků :wink:
18. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si skleničku se zeleninou doma ohřeju a dám do termoboxu a většinou to do dvou hodin sní, takže se tam snad moc mikrobů nerozmnoží. Chodíme totiž hodně do přírody, kde těch restaurací tolik nepotkáme a chci mít jídlo v pohotovosti, kdykoliv přijde hlad. A vozím sebou i termosku s teplou vodou a lahvičku s odměřeným Nutrilonem :wink:
18. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek