Jak krmíte dítě, když cestujete? Kde jídlo ohříváte?

ladek
18. kvě 2008

Ahojky 🙂 Chtela bych se zeptat jak to delate s jidlem pro male 😲 kdyz nekam jedete 😉 Prestavam kojit a nevim jak to udelat,kdyz mu budu chtit dat treba polevku 😉 Kde si ohrejete jidlo ? A jak s mlekem ?

zdenucha
18. kvě 2008

ladek,my už za sebou máme několik Velkých výletů a je to v pohodě-jídlo pro malou si necháme ohřát v restauraci,kde obědváme my a vozím si s sebou termosku s horko vodou na přípravu mlíčka........ takže tak.......jinak máme přesnídavku,banán popř.kukuřičné křupky atd.............. 😀 😅

lenerka
18. kvě 2008

ahoj

no když byla dcerka menší vozili jsme s sebou hotové jídlo ve skleničkách Hami Hipp
a nechávali jsme si to v restauracích ohřívat
jinak švagrová má ohřívadlo skleniček co se dává do auta to je taky dobrý
s Um jsem to řešit nemusela jsem kojila
a teď skoro v 17měs.pít UM nechce!!!!
jinak vozíme ovoce přesnídávky křupky a teď už je to s ní pohoda už baští to co my jen né kořeněné ostré
v restauračkách vybírám co by bylo pro ní vhodné
už se těšíme v září na dovču do Jizerek

kristi
18. kvě 2008

sklenicky ohrivam v restauraci, mliko uz ma jen rano a vecer, takze pohoda. Taky ji davam klidne presnidavku, ta se ohrivat nemusi....

Lenerko,jak to delas, ze ti ji vsechno? Mia ani zaboha, furt mixuju

zany
18. kvě 2008

Pro prcka jsem měla buď skleničku nebo pak už hotové jídlo (když se uráčil vzít mou stravu na milost 😝 ) a kdekoliv jsme jedli, tak nám to bez problémů ohřáli...
Jinak svačiny byli naprosto v pohodě. Přesnídávky, banán, jogurt atd. byli bez potřeby ohřát 😉
A s UM jsem nikdy starosti neměla, protože jsem kojila a to šlo taky kdekoliv 😵

aponchie
18. kvě 2008

pred cestou dostala najist a behem cesty max.caj,presnidavku a az na miste v restice se dalo pokazde ohrat anebo na benzince maji mikro,pripadne teplou prevarenou vodu do termosky na namichani mleka sebou

zany
18. kvě 2008

Kristi, prcek jí už taky skoro všechno... Akorát jak nemá stoličky, tak má problém s kousky masa, ale s většími kousky si jinak poradí 😵 Zkus dávat postupně větší a větší kousky a uvidíš, že si s tím Mia poradí 😵 Přeci nebudete mixovat věčně 😉

kalo
18. kvě 2008

Já mám Tefal ohřívačku /která jídlo ohřeje nebo ho z domu ohřáté uchová horké/. Ale většínou to ohřeju na max.doma a když to má jíst je to akorát. To samé s vodou /na kaši nebo mléko/ buď vezu horkou v ohřávačce nebo v termosce.
.....Já mikrovlnku na jídlo pro malou nepoužívám, tak to řeším takto... 🙂

kristi
18. kvě 2008

Zany, ona ma Mia jen dva zuby, vis? Akorat tak na cvakani jizdenek, takze nema cim kousat, no

zany
18. kvě 2008

Kristi, my těch zubů taky moc neměli a Honzík baštil kousky 😵 Ale každé dítě je jiné... 😵
Je fakt, že teď mu na kousání chybí stoličky... Ale už jsou na cestě 😉

ladek
autor
18. kvě 2008

Moc dik za rady 😉 Radi cestujeme a tak resime jak s jidlem 🙂 Malemu je teda rok 😲 Jenze jeste min.tyden byl plnne kojen 😅 (nechtel hamat) ☹ Bohuzel ted musim ze zdravotnich duvodu prestat kojit ☹ Je to fuska 😝 ale uz zaciname jist 😀 😀 😀 Dnes nam snedl talir ryzove polevky,2 krajice chleba a vypil celkem 340 ml sunaru 😉 😉 😉 A to min.tyden jsem do nej dostala sotva 5 lzicek polevky a tak vnitrek z rohliku ☹ jeste nejakou kukuricnou krupku 😉

karot
18. kvě 2008

Kristi,..............já taky maso mixuju.Ale zeleninu mačkám vidličkou.Když nemáme naběhlé dásně,sní všechno,ale jinak mám smůlu.Máme jen jednu stoličku. 😀
Jinak já na výlety beru jen přesnádávky,jogurty a sušenky.Jezdíváme na jednodenní výlety,tak se to pro jednou dá přežít. 😉

lenerka
18. kvě 2008

kristi

máme žravé dítko po tatínkovi
je opravdu zlatá zbaští vše
i když nejraději má bramborovou kaši těstoviny
ale bramboru je schopná si jí narvat celou do pusy
my mixovali asi do roka a to jsem nesměla naší Dr.říct asi by se zbláznila a mě seřvala
no kačí měla 1zub po 10měs.teď už má 1Ozubů a stejnak jí maso krájím na pidi kousíčky
ať si to každý dělá jak jim to vyhovuje
neboj Mia se to naučí baštit kousky až bude mít víc zoubků 😉

kacerka
18. kvě 2008

Já si skleničku se zeleninou doma ohřeju a dám do termoboxu a většinou to do dvou hodin sní, takže se tam snad moc mikrobů nerozmnoží. Chodíme totiž hodně do přírody, kde těch restaurací tolik nepotkáme a chci mít jídlo v pohotovosti, kdykoliv přijde hlad. A vozím sebou i termosku s teplou vodou a lahvičku s odměřeným Nutrilonem 😉