Jak nakrmit syna (2), aby se v noci nebudil 2x na mlíko?

sonac
30. srp 2010

Ahoj mamky, neporadíte mi některá, jak nakrmit skoro 2 letého klučinu tak, aby se v noci nebudil 2x na mlíčko? K večeři mu dávám třeba kaši, polívku, atd a potom si ještě před spaním vypije svoji dávku mléka. Už jednu dobu se budil jen k ránu, kolem 4h, ale teď už zase vstává kolem půlnoci a nad ránem. Díky.

paolin
30. srp 2010

ahojky! pár kamarádek tento problém řešilo "násilím". prostě mlíčko nedaly, pár dní to bylo s pláčem a poté prý OK. náš malý pije Sunar 1x - 2x za noc. starší v noci popíjel téměř do tří let, takže to teď nijak neřešíme a čekáme, až malý přestane sám. u nás nátlak neměl úspěch.

beruska2x
30. srp 2010

@sonac taky jsem to zkoumala, k veceri ma teple varene jidlo nebo hustou polevku a pak 240ml mlika v posteli, nekdy vydrzi ale moc ne, budi se mezi 3 - 5 hodinou.. jak kdy... a nekdy se stane ze i jednou pred tim.. takze 2x za noc ale to teda je ojedinele...
kamaradka mi taky rikala ze uz v roce proste rekla ze v noci se spi a nedala- par dni se budila, a pak si zvykla...

ja to zkusila asi 2x a nemam na to nervy a srdce a rval ze by vzbudil panelak... 😀 takze jsme rada ze se budi az takhle k ranu 😉 davam, do tech 3 let mi to i prijde docela normalni .. sand to prejde 😀