Jak nejlíp bránit děti před nemocemi?

loretka1
4. říj 2009

chtela jsem se vas zeptat,co davate svym ratolestem kazdy den jako prevenci pred nemoci popr.jak je chranite?mam na mysli napr.nejaky sirup s vitaminy,ktery davam ja svemu synovi kazdy den ale mam pocit ze nejak neucinkuje ze to je jen vyhazovani penez do luftu.a take co bych mohla davat sve petimesicni dcerce?co znate co je zarucene fakt dobre a jste spokojene?a jaky je vysledek?dekuji

loretka1
autor
5. říj 2009

Holky tak zadna tu nemate co napsat?

suki
5. říj 2009

lortko a kojíš? 🙂
Já malé nedávám nic...jí hodně ovoce a zeleniny, trošku ji otužujeme...jemně a jinak nic a je zdravá 🙂

suki
5. říj 2009

Jsem myslela, jestli malou kojíš...tak to je maximální co jí můžeš dát pro imunitu a je to super 😉 A já se ptala pro malou na vitamíny a v lékárně mi řekli, že vše je až od tří let....takže já to řeším tím ovocem a zeleninou 😉

loretka1
autor
5. říj 2009

nekojim.ovoce a zeleninku davam take ale uz treti den ma zvysenou teplotu jen mirne a pak to odezni.treba ji ma rano a vecer nic.tak nevim co to znamena.u doktorky jsme byli,ma tyden po angine a ted toto.jinak je vesela,hodna.jen ta teplota me znepokojuje.tak jsem myslela ze ji budu davat neco navic pro lepsi imunitu

pavlina05
5. říj 2009

Chodit každý den na čestvý vzduch 😉 , ovoce, zelenina 😉

loretka1
autor
5. říj 2009

tak jo dik 😀 myslim ze tohle vsechno vim to je jasne.suki jak to myslis otuzovat?doktorka mi rekla ze i pry koupani kazdodenni snizuje imunitu tak sjem premyslela ze bych koupala obden.

suki
5. říj 2009

Tak Anetka je podle malinká na jakýkoliv vitamíny....takže asi nějaká ta mlíčka co podporují imunitu a ta teplota může být třeba od toubků ne?

berenika39
5. říj 2009

pro adrianku nebo gabrielku? miminkům asi nic, kolem třetího věku co nejvíce ovoce s vitamínem C, zeleninu a čerstvý vzduch.

loretka1
autor
5. říj 2009

suki no to jsem si taky myslela az uz treti den zvysena?ma do toho i mensi prujmik.tak mozna mas pravdu ale na to ze mam maleho nemocneho(na antibiotikach)zrejme to nebude jen tak.a ktera mlicka podle tebe podporuji imunitu?ja bych rekla ze vsechna ne?🙂davame nutrilon ale dnes mi prisel postou balik a v nem hami mleko cele,prikrm a presnidavka.premyslim ze prejdem na hami i z duvodu financnich.a s tim otuzovanim si to myslela jak?jako kazdy den treba davat do vlazne vody?

suki
5. říj 2009

JJ všechna asi, já jsem je nedávala, tak přesně nevím, ale asi určitě všechna 🙂

suki
5. říj 2009

S otužováním jsem to myslela tak, že malou po každém sprchování nebo koupání lehce otužíme vlažnou vodou...ne studenou...jen vlažnou. Už se jí to celkem líbí...

kristi
5. říj 2009

nedavam ji nic cilene, ovoce moc neji, zeleninu taky ne. Proste ma dobrej korinek a nemocny nebyvame. Otuzovani je ok, ale taky to neprovozujeme

suki
5. říj 2009

kristi 😀 😀

kristi
5. říj 2009

si myslim,ze za tohle taky muzou geny, proste nekdo je nemocnej porad, at delas co muzes a nekdo vubec, vitaminama a spol. se to asi moc ovlivnit neda...

suki
5. říj 2009

to jo, mě pobavilo, jak jsi to napsala, Nikča taky naštěstí nebývá nemocná, ale trochu to přikládám tomu, že jsem ji 10 měsíců kojila, ale taky to samozřejmě tím být nemusí 🙂

kristi
5. říj 2009

muze i nemusi, hlavne, ze jsou zdrave 😉

berenika39
5. říj 2009

suki, nikdy to není 100% jisté, nekojené děti nemarodí , kojené jsou samá rýma.....,ale kojení je v tomhle ohledu určitě moc moc důležité, a dobře jste to udělali...v žádném UMnebude to,co dá mamča ve svém konkrétním MM.

Jinak souhlas - je to dané i geneticky, ovlivni 😉 😉 t se to dá jen zčásti

loretka1
autor
5. říj 2009

jini jazykove zase tvrdi ze dnes je UM na urovni MM.a to jestli je dite casteji nebo vubec nemocne,neovlini druh mleka ale opravdu ta genetika.

berenika39
5. říj 2009

na tohle téma je tu už plno diskusí.

loretka1
autor
5. říj 2009

ja se ale neptam,psat mohu cokoli

berenika39
5. říj 2009

😉

suki
5. říj 2009

Já jsem ráda, že jsem tak dlouho kojila 🙂

elika74
12. říj 2009

Niektori davaju vela C vitaminu.