• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak oblečete mimi na ven do 9 °C a jak do 2-5 °C?

4. listopadu 2012 
Nevím kdy použít zateplenou kombinézu případně Fusak emitex combi????
25. říj 2012 v 11:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja dávam zatial punčochy.telpáky,bodičko,tričko,čiapočku,vložím ju do fusaku emitexu 3v1 a ešte dám na to deku a je to:.-)) nechcem to prehánat čo by som potom robila v mrazoch :slight_smile:
25. říj 2012 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dávam puncochy, bodycko, lehci svetrik nebo mikinu, bundu, cepicku a teply ponozky, podzimni fusak a do toho lehkou deku. Kombinezku jsem zatim nedala, to cekam az budou teploty kolem 0
25. říj 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak eše raz ten vrchný príspevok som ja zabudla som na hrubšiu mikinku,Ja dávam zatial punčochy.telpáky,bodičko,tričko,čiapočku,vložím ju do fusaku emitexu 3v1 a ešte dám na to deku a je to:.-)) nechcem to prehánat čo by som potom robila v mrazoch
25. říj 2012 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nevím jak o víkendu, ale v těch +10°C, co teď bývají má malej na sobě punčošky, tepláčky, body, bundomikču (takovou tu s tím vysokým chlupem uvnitř) a šustku, čepičku a zatím jsme měli jen nánožník, i když ten máme hodně pevnej neprofukavej. Ale taky pomalu uvažuju, jak zateplím pod těmi 10°C. Asi mu dám spodek emitex 3v1 pod tělíčko a z vrchu zatím jen dečku. Jak se píše výš, potřebuju rezervu na mrazy. Takže celý fusak a teplou bundu nebo kombinézu vytáhnu až kolem té nuly. Já teda doufám, že tento víkend to ještě nebude
25. říj 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my používáme kombinézu do autosedačky, jinak při těch devíti stupních dávám pro dvouměsíční fusak a do něj mu dám dupačky body svetýrek rukavičky a čepičku a bačkurky a při těch dvou až pěti přidam přes fusak ještě deku :slight_smile:
4. lis 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek