Jak oblečete mimi na ven do 9 °C a jak do 2-5 °C?

chucky83
25. říj 2012

Nevím kdy použít zateplenou kombinézu případně Fusak emitex combi????

sachmettttt
25. říj 2012

Ja dávam zatial punčochy.telpáky,bodičko,tričko,čiapočku,vložím ju do fusaku emitexu 3v1 a ešte dám na to deku a je to:.-)) nechcem to prehánat čo by som potom robila v mrazoch 🙂

bureska
25. říj 2012

Já dávam puncochy, bodycko, lehci svetrik nebo mikinu, bundu, cepicku a teply ponozky, podzimni fusak a do toho lehkou deku. Kombinezku jsem zatim nedala, to cekam az budou teploty kolem 0

sachmetttt
25. říj 2012

Tak eše raz ten vrchný príspevok som ja zabudla som na hrubšiu mikinku,Ja dávam zatial punčochy.telpáky,bodičko,tričko,čiapočku,vložím ju do fusaku emitexu 3v1 a ešte dám na to deku a je to:.-)) nechcem to prehánat čo by som potom robila v mrazoch

blahova_andrea
25. říj 2012

Tak nevím jak o víkendu, ale v těch +10°C, co teď bývají má malej na sobě punčošky, tepláčky, body, bundomikču (takovou tu s tím vysokým chlupem uvnitř) a šustku, čepičku a zatím jsme měli jen nánožník, i když ten máme hodně pevnej neprofukavej. Ale taky pomalu uvažuju, jak zateplím pod těmi 10°C. Asi mu dám spodek emitex 3v1 pod tělíčko a z vrchu zatím jen dečku. Jak se píše výš, potřebuju rezervu na mrazy. Takže celý fusak a teplou bundu nebo kombinézu vytáhnu až kolem té nuly. Já teda doufám, že tento víkend to ještě nebude

wendulka25
4. lis 2012

tak my používáme kombinézu do autosedačky, jinak při těch devíti stupních dávám pro dvouměsíční fusak a do něj mu dám dupačky body svetýrek rukavičky a čepičku a bačkurky a při těch dvou až pěti přidam přes fusak ještě deku 🙂