Jak obléci 2,5měsíční mimčo při 20 stupních do kočárku?

verry
18. dub 2013

poradte,co všechno dávat mimču při 20 st. Mám strach aby mu nebylo zima...a zase nechci aby se zpotilo... 😅

mojsha
18. dub 2013

ahoj, říká se že se má dávat o jednu vrstvu víc než má dospělí, já bych dala body s dl.r. + nějakou mikču+ čepičku slabou + punčochy + slabý katata + fusky 🙂 a navrch do kočáru ještě slabou děčku 😉

petrusew
18. dub 2013

já malou oblékala tak jak sebe, nesnášela přehřívání. dupačky, body dala bych s dlouhým rukávem a max kabátek či lehce přikrýt dekou, záleží jak fouká. Jo a samo bavlněnou čepičku.

smudlinka2019
18. dub 2013

náš malej nesnáší moc teplo,má radši chladněji.Do kočárku mu dávám bodýčko,na to tričko(když body s dl.rukávem,tak tričko s krátkým a obráceně),mikinku,kalhoty,ponožky a přikryju dekou a je mu fajn 🙂 no a čepičku 🙂

svoba
18. dub 2013

Mrňouse oblíkám jako sebe. Do kočárku nefouká. Děti obecně nemají rády horko, spíš snesou chladnější klima.

martina_z
18. dub 2013

Moje tchyne by mu nejspis navlikla beranici a hubertus, ale ono je opravdu teplo. Do hlubokeho kocarku nefouka, mimco prikrejes v pripade potreby dekou a zvlast jestli mate tmavy kocarek, tak bych se spis bala prehrati nez nastydnuti. Slunicko do tmaveho pere a pere.

ebsian
18. dub 2013

Dnes body s kr. rukávem a legínky s ponožkama, nic víc, je vedroo.

jankadudova
18. dub 2013

Body s dlouhym, tricko s kratkym, puncosky nebo ponozky a kalhoty a tenkou cepicku. Neprehanet 😉

speedygon
18. dub 2013

Pokud nefouká, tak body s dlouhým, dupajdy(polodupajdy,punčocháčky) a nechat odkryté...pokud fouká, stačí zakrýt lehkou dekou. Na hlavičku slabou čepičku....

betelgeuzz
19. dub 2013

Vem si, že doma se topí kolem 21 - 22 stupňů a venku je jen o 2 stupně míň. Takže to co na doma a třeba přikrýt lehkou dekou. On vlastně ten kočárek supluje 1 vrstvu. A pro dítě je nebezpečnější přehřátí, než podchlazení.