Jak obléci novorozeně do šátku v tomto počasí?

karlalala
29. dub 2014

Holky, mám dilema: jak mám obléci naše malé štěstí do šátku v tomhle počasí? Když jsem ho měla před cca čtyřmi dni v šátku venku, tak měl body, slabou mikču, kalhoty a ponožky (měla jsem ho v kříži s kapsou s tím, že byl celý schovaný uvnitř) a byl docela zpocený (já jsem měla jen tričko a hezky jsem mu "topila" sebou). Teď přemýšlím, jak ho nejlépe obléci, abych, když ho ze sebe sundám, neždímala sebe ani mrňouse...
Děkuji za rady!

veruska007
29. dub 2014

Dávám tenký bavlněný overal + silnější (sametový, tenký fleecový) overal. A dávám co nejméně "překrývacích" vrstev, aby oblečení netlačilo. Takže mikinu a kalhoty za mne ne.

mooncaa
29. dub 2014

@karlalala Já mám teda už skoro 6 měsíční dítě a asi bych vynechala i tu mikinu, já dávám body a dupačky - čapnu teď dítě v tom čem je doma a dám do kočárku nebo nosítka. Nebo pak ještě pořídit nějaké funkční oblečení pro Tebe i dítě.

luciesofi
29. dub 2014

@karlalala mám šesti týdennímimi a dávám jen bodycko a teplacky.. Nozky uz dávám ven, takže na ne jeste jednu vrstvu 🙂

karlalala
autor
30. dub 2014

Děkuji za odpovědi, já s tím oblékáním celkově válčím 😀

irennn
30. dub 2014

Já dávala body s dlouhým rukávkem na to kabátek (ale ne moc teplý), ponožtičky a polodupky....overaly se mi absolutně neosvědčily...a byl jak v pokojíčku...krásně vyhřátej