Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak obléct 14denní miminko do silného větru?

karlajasmine
18. lis 2015

Říkala jsem si že bych mu dala přes kočárek pláštěnku, aby mohl dýchat a nefoukalo mu tam? Co myslíte? Nebo ho raději ven vůbec nevzit?

alboo
18. lis 2015

Ja chodila a chodim ven za kazdyho pocasi, pokud je takhle silny vitr a je celkem teplo asi bych to moc neresila, ono do hluboky korby moc nefouka. Maximalne zmenit smer prochazky dle vetru. Jinak sem nechodila do lesa, aby nad nic nespadla a hned po usnuti parkovala v zavetri

martinkka
18. lis 2015

já bych ven klidně šla, sice fouká, ale je teplo a do hluboké korby zadělané nánožníkem moc nefouká, případně bych kočárek vezla tak, aby nefoukalo proti mimču

pety91
18. lis 2015

Já taky chodila, navíc, to není žádný extrém, počkej v zimě. 🙂

sara84
18. lis 2015

U nas to tedy extrem je, po sidlisti litaj popelnice.Ja bych nesla, min.prvnich 6 tydnu ne...Ven ano,klidne i v chladu,desti,,ale v tomto vetru

evcann
18. lis 2015

@karlajasmine normalne bezte ven, plastenku mu tam klidne dejte, ale do hlubokeho kocaru az tak nefouka, tohle počasí nic neni 🙂

pavlak5
18. lis 2015

ahoj ,uz je to pase ,ale do budoucna ..podelim se o radu pani primarsky z porodnice....kdykoliv muzete chodit s miminkem ven ,pokud nepanuji opravdu extremni mrazy a vitr.
Vítr zvyšuje prašnost ,tak muze byt pro dite problem dychat a ve vzduchu je spousta nečistot ,Naopak dešt je super ,nečistoty klesnou k zemi a navic je vlký vzduch .Tak tak .

karlajasmine
autor
18. lis 2015

Tak nakonec jsme šli a do toho hlubokého kočárku mu fakt nefoukalo,porad jsem to kontrolovala

Sem začni psát odpověď...

Odešli