Jak oblékat 4 měsíční miminko, když je 15 stupňů?

sabor
16. bře 2012

ahoj, jak byste oblékali teď když už je 15 stupňů 4 měsíční miminko? Stačí stejně jak sebe a nebo byste dávali ještě o vrstvu více? Plus hluboký kočárek. děkuji

klara.t
16. bře 2012

@sabor Záleží na tom, jestli máš teplý fusak. Já ano, do něj dám malé na bodýčko jen mikinku a fleesovou bundičku. Na nožičkách má punčocháče a na to dám třeba jen polodupačky sametové. Po vyndání je teploučká, ale není spocená. Také má stále teplou čepičku. Mé malé jsou 3,5 měsíce.

jarkalada
16. bře 2012

@sabor tak my měli dnes odpol. na prochajdu body s dl.rukávem+punčocháčky a na tom ještě fleecovej overall. Na konci ulice jsem jim ho sundala. Byli úplně horký. Bylo krásně teploučko, takže nohama kopali z kočárku jen v punčoškách 🙂 Jsou tedy každý v přenosné tašce, takové teplejší, ale i tu jsem jim pak úplně rozepla. Já osobně jsem byla jen v tričku. Ale u nás bylo určitě víc jak 15C.

sabor
autor
17. bře 2012

@jarkalada a kolik je tvým zlatíčkám ?

misaskul
17. bře 2012

@sabor My teda máme už 6ti měsíčního chlapečka, ale také je v hlubokým a dnes jdeme na výlet po obědě a už teď je mi horko. Malému dám body s dl. rukávem, punčocháče a mikinku, šup s ním do fusaku a hurá ven. A čepičku samozřejmě. Počasí na jaře je nejhorší, zdá se teplo, ale jak se pak trochu ochladí, lidi jsou hned nemocní, na druhou stranu potit se ve třech teplých vrstvách také není nejlepší. Vždy je ale lepší nějakou vrstvu sundat, než aby chyběla.

sabor
autor
17. bře 2012

@misaskul a myslíš, že mu bude stačit- body s dlouhým rukávem, punčocáče, ponožky, čepičku a do "medvítkové kombinézky".

misaskul
17. bře 2012

@sabor Já myslím, že určitě. Venku fakt zima není a ani nefouká vítr, což taky dělá hodně. Uvidíš, kontroluj ručičky a kdyžtak jde kombinézka rozepnout. 🙂

petja
17. bře 2012

@sabor takhle oblečený určitě

maja3.s
17. bře 2012

Jééé to je super téma 😉 Taky řeším, jak malou obléct na prochajdu...přesně dnes jsou jí tři měsíce 😀

sabor
autor
17. bře 2012

@maja3.s a jak ji teda oblékáš?

kacenka1987
17. bře 2012

určitě nebalit jak cibulku 🙂 já jsem měla na malou jarní fusak (od emitexu) a oblékla jsem ji jak sebe a fusak kdyžtak rozdělala,odkryla.... my jedeme s malou na výlet, ona už je větší, takže bez fusaku, ale vezmu deku a oblečená bude tak jak já, jen čepku navíc...

mysiiickaaa
17. bře 2012

moje holčička má 4,5 měsíce a dnes měla body, punčošky, kalhoty, teplejší mikču a čepičku a dala jsem ji do fusaku, řvala horkem tak jsem jí ho rozepla a odpoledne dám do kočárku jen ten co je do autosedačky a vezmu deku kdyby náhodou 🙂

maja3.s
17. bře 2012

@sabor ...takže dnes měla body, dupačky, ponožky,teplý kabátek,fusak...a samozřejmě tenké rukavičky a čepičku...

jarkalada
17. bře 2012

@sabor nám je teda "už" 5,5měsíců. Ale dneska tedy opět - do kočárku deku, body s dl.rukávem,punčošky, a přes ně deku. Byly tedy za větrem u baráku, aby na ně nefoukalo.Nikde jsme necourali. Vyhřívaly se v kočárku na sluníčku. Bylo cca 23C. Já byla jen v tričku. Přijde mi zbytečný jim ještě dávam mikinu atd.. nic. Tak snad to zvládly, jen takhle. 😎 Když čtu, že vy ještě dáváte fusak atd.. ? Byly jsme ale jen cca do 15h, pak už přece jenom trošku začlo foukat, takže na chvilku jsem dala mikču a čepku a pak hurá domu na papání 🙂

dana3262
17. bře 2012

Hm..ja dala leginy, body s dl.ruk a svetr. Zabalila do deky a tu jsem mu v kocarku odhalila. Mam takovej dojem, ze jsem ho tim svetrem prehrala. Ma horecku. Sice jsme vsichni nemocni, starsi syn mel horecku predevcirem, ale stejne mam vycitky. Muselo mu byt vedro.

barus.8
17. bře 2012

ahoj, tak nám je 5 měsíců a dnes odpoledne jsme měli body, dupačky,ponožky, čepičku, mykynu a fusak, Na sluníčku byl pěkně teploučký, ale ve stínu zase zchládnul. Je to teď dost zrádné, ale radši dám víc a vyleču než aby to pak odstonal 🙂