Jak oblékat 9ti měsíční mimčo v zimě?

pepano
17. pro 2009

Ahoj,mám 9.měsíčního synky a ted v zimě se bojím,že ho zbytečně moc oblékám,když je ještě ve fusáčku,podělte se lidičky 😉

sayast
17. pro 2009

tak ja oblekam,napr. vcera,meli jsme -5. body s dlouhym,tricko s dlouhym,mikinu,teplacky,ponozky,rukavice,cepici,zimni kombinezu,fusak a teplou deku
juli je taky 9. mesicu

vercak.
17. pro 2009

Ahoj, já teda minulý rok malýho moc neoblékala. Byl ve fusaku a když byla fakt zima, tak měl přes fusak deku. Na sobě měl body s dl. rukávem, teplý punčocháče, mikču a tepláčky. Pak takový chlupatý capáčky, pořádnou čepici a rukavece. U nás se kombinéza ve fusaku fakt nenosila 😉 je to těžký odhadnout. Zkus je obléknout tak nějak podle sebe a kdyžtak si vem třeba pod kočár do tašky ještě deku a uvdíš. Za pár dnů to budeš umět odhadnout. Podle mě je lepší ty děti nenabalovat, aby se nepřehřály.

sayast
17. pro 2009

tak ja oblekam dost 😅. ale beru to podle sebe. + neco navic kdyz jen lezi a nehybe se (fusak,deku)

pepano
autor
17. pro 2009

kombinéza do fusaku bude opravdu asi dost,to jsem udělala včera,nebyl sice spocený,ale musím ubrat paaaa

vercak.
17. pro 2009

mám v albíčku fotku z minulýho roku, takhle byl v kočárku normálně oblečený.

sayast
17. pro 2009

hmm,tak to oblekam asi moc 😅. ale spocena nikdy nebyla 😕

janeyzelvicka
17. pro 2009

Já taky moc nenabaluju, dítě je celkem horkokrevné... do fusaku jsem kombinézu nikdy nedávala.

janulle22
17. pro 2009

my davali, puncochy teplaky body svetr a kombinezu a meli sme berankovy fusak...spocenej nebyl...

evaviki
14. říj 2010

tak "ozivujem" temu..
ako obliekate deti v takomto pocasi? sice svieti slnko, ale uz je iba 10 stupnov. Ja som malemu doteraz davala tricko, mikinu, na to taku svetromikinu a na to tenku bundicku(v podstate iba neprefukavu, inak vobec nehreje).. Pred par dnami ale prechladol, tak som zacala navyse davat este tricko s dlhym rukavom.. No a dnes som mu dala iba body, mikcu a zimnu bundu. Posledne dva dni ho brala von tchyne, ktora na mna pozerala ako na debila, ze co mu budem obliekat v zime!! a aby mi dala najavo, ako je dnes von teplo, tak isla iba v halenke a svetriku.. tak by ma zaujimalo, ci to s obliekanim neprehanam..

zuzik.3
14. říj 2010

když jdem někam hned ráno tak dám i punčochy, dopoledne když už je tepleji tak podkolenky + triko s dlouhým, mikinu nebo svetr a podzimní bundu a čepku 😉

evaviki
14. říj 2010

tak tchyne prisla zmrznuta a Sebik mal pre zmenu teple rucicky 😀
hmm, ta podzimni bunda by sa mi hodila.. ale zase hlasia ochladenie, tak sa na to asi vykaslem..