Jak oblékáte 5měsíčního kojence na celodenní výlet?

krimi
25. říj 2012

Mam dotaz tento vikend ma byt kolem nuly a ja budu s malou cely den venku. Jak oblekate mimo do kočárku na cely den? Jde mi o to ze v něm nevydrží dlouho spis tak na spaní. Mezitím ji budu často vyndavat. Tak nevim zda raději teple oblect mimco( kolik vrstev?) a slabý fusak? A pri vyndavani nedooblikat?
Nebo min vrstev( například merino body+puncosky a na to chlupatku) a pak do silnějšího fusaku a kdyz budu vyndavat tak priobliknout ? Zase na tu chlupatku uz nic nenarvu, to bych ji musela vyměňovat za zimní kombinezu;(
Fakt nevim;)
Díky za rady

sachmettttt
25. říj 2012

Ja dávam zatial punčochy.telpáky,hrubšiu mikinu ,bodičko,tričko,čiapočku,vložím ju do fusaku emitexu 3v1 a ešte dám na to deku a je to:.-)) nechcem to prehánat čo by som potom robila v mrazoch

sachmetttt
25. říj 2012

Tak eše raz ten vrchný príspevok som ja zabudla som na hrubšiu mikinku,Ja dávam zatial punčochy.telpáky,bodičko,tričko,čiapočku,vložím ju do fusaku emitexu 3v1 a ešte dám na to deku a je to:.-)) nechcem to prehánat čo by som potom robila v mrazoch

karlam
25. říj 2012

řeším stejný problém, hodlám obléct overálek, čepičku, rukavičky a dát do fusaku ...

blahova_andrea
25. říj 2012

Tak nevím jak o víkendu, ale v těch +10°C, co teď bývají má malej na sobě punčošky, tepláčky, body, bundomikču (takovou tu s tím vysokým chlupem uvnitř) a šustku, čepičku a zatím jsme měli jen nánožník, i když ten máme hodně pevnej neprofukavej. Ale taky pomalu uvažuju, jak zateplím pod těmi 10°C. Asi mu dám spodek emitex 3v1 pod tělíčko a z vrchu zatím jen dečku. Jak se píše výš, potřebuju rezervu na mrazy. Takže celý fusak a teplou bundu nebo kombinézu vytáhnu až kolem té nuly. Já teda doufám, že tento víkend to ještě nebude 😀