Jak odstranit šupinky z vlásků z fontanely?

ja123456
9. pro 2011

Potřebovala bych poradit, jak odstranit pětiměsíčnímu miminku šupinky z vlásků, které má na fontanele. Mám strach z fontanely vyčesávat. Má hodně vlásků a dlouhých. Olejíček nepomáhá.

mopom
9. pro 2011

ahooj, moje děti měly šupiny veliké a opravdu hodně...nám pomohl šampon 014

navi
9. pro 2011

Nám doktorka doporučila šampón Linola a pomáhá, ani nemusíme vyčesávat 🙂

catherin89
11. pro 2011

Nám pomohlo po umytí vlásku pořádně promazat olejíčkem a vyčesat. Udělala jsem to tak 2x a bylo po šupinkách.

meleri
12. pro 2011

sloupla jsem to opatrne nehtem a od te doby je to pryc. pak casto myt hlavicku.

lucifukafuk
12. pro 2011

pred koupeli poradne namazat olejickem vycesat vykoupat a znovu procesat casem vymizi jak hlavicka poroste

camelinka
12. pro 2011

krem z lekarny Excipial lipolotio a sjedou samy 🙂

zvirka
12. pro 2011

Já jsem to nějak neřešila, časem se to vymylo, nechtěla jsem malého zbytečně patlat a často mu umývat hlavičku.

cervena_vila
12. pro 2011

Není to nemoc, má to většina dětí a vyrostou z toho.

kooblich
13. pro 2011

malej to taky mě,ale nijak sem to neřešila. Občas sem mu do vlásků vmasírovala olejíček a pak trochu vyčesala ,ale ještě před prvníma narozeninama mu to samo zmizlo. Není to hezký, taky sem z toho byla nešťastná,ale věděla sem , že zo zmizne.

gabulda
14. pro 2011

Ahojky taky jsme měli ten problém a mamka mi poradila namazat před koupání Adriance sádlo na hlavičku a nechat to ta tak půl hodky,šupinky se nasákly a naboptnaly a pak jsem šla malou koupat a zázrak byly pryč 🙂)) a nic to nestojí 😀 Musím ještě jednou proceduru opakovat ale fakt super doporučuji🙂))