Jak ostříhat nehty na nohou 2měsíčnímu mimču?

jhudcova
1. led 2014

Můžete mi, prosím, poradit, jak ostříhat nehty na nohou? 2 měsíční mimčo s nimi pořád kope a ani ve dvou si nejsem jistá natolik, abych stříhla...
Myslím, že držíme nohu ve dvou🙂 Na rukou to zvládám, když je zklidněná po kojení, ale nohy má v dupačkách....
Je to boj. Myslíte, že stačí zapilovat?
Děkuji za zkušenosti a rady.

kajalka
1. led 2014

Stříhala jsem ve spánku.

tinka2011
1. led 2014

Já pořídila ty malinký štípačky,hlevně nekupuj ty dětský ty jsou k ničemu kup normálně obyčejný a pevně chyť nožičku a štípat. Malj si zvyknul,že mu nožku pevně uchopím a prostě s ní přestane hýbat. Nebo pak tedy jak už tu bylo psáno ve spánku.

hojda
1. led 2014

Nejlépe ve spaní 😉

speedygon
1. led 2014

Ve spánku jsem zkoušela u dcerky a stejně ji to vzbudilo a bylo po snažení. Navíc bych se bála, že se mimi ve spánku může leknout, kopne nožkou a může se něco stát....U Tomáška je to o dost snadnější. A co stříhat ve dvou a jeden upoutá pozornost malé k něčemu, co ji zajímá? Že by se na to zaměřila a třeba tolik neřešila stříhání nehtíků....

klaire22
1. led 2014

stříhala jsem ve spánku 🙂

lucieandrlova
2. led 2014

Jedině ve spánku... 🙂

lilienela
4. led 2014

Já ve spánku stříhala malému ne jen nehty, ale později i vlasy 😉
Má tvrdý spánek po tatínkovi 🙂.

metaliza01
4. led 2014

Strihala jsem ve spanku. Ted nam je uz pul roku, takze malej lezi na brisku. Dam mu neco na hrani a pomalu mu nehtiky na nohou ostriham 🙂

lady11111
5. led 2014

V porodnici nám poradili nehtíky nestříhat ale pilovat skleněným pilníkem. Pilujem když malý spí a bezva, nehrozí žádné záděry a poranění.

lenkalenulka
5. led 2014

Kdyz spi, dejte ponozky a nejake leginky pak to jde v pohode, casem ziskate praxi🙂

zuza01
5. led 2014

Ve spánku a s baterkou, protože jak se rozsvítilo, byla vzhůru 🙂

nika_sp
6. led 2014

Lkoupila jsem si v chiccudetsky stipky a pripadaji mi mnohem bezpecnejsi. Malyho jsem si polozila proti sobe ne pokrceny nohy nebo na sedacku a zacala jsem mu pri tom zpivat neco novyho. To ho vzdycky zaujalo, koukal a nekopal.
Stipkama si to clovek nastavi a pak rychle stipne. Nuzkama je to narocnejsi.