Jak ostříhat vlasy synovi, když odmítá?

beruska2x
29. dub 2010

Ahojte, malej je uz strihanej 3x ale ted se zasekl ze NE, jeci uplne nepricetne a pritom vypada jak Cesilko, poti se, lechta ho to, no desny, mate nekdo figl jak na ne? Striha mi ho kamaradka kadernice doma nebo na zahrade...

suchomel
14. lis 2011

no já mám staršího kloučka je mu 10let a má moc dlouhé vlasy a tak jsem ho jednou vzala ke kadeřnisi a ta ho ostříhala úplně na krátko šla jsem s nim ještě do obleků a vibrala jsem muvestu se stříbrnýma knoflíkama.ae víte probém nebyl ve slušnosti nebo ve veškách ale v tom že ho paní učitelka jednouchtěla ostříhat protože se jí to zjevně moc nelíbylío.klouček sedel ale hodně moc brečelpotom přišel do školy a paní učitelka mu řekla že je sladkej HANNA

suchomel
14. lis 2011

no my máme ještě kluka 11let a má vlasy po pás a nechce se mu je střihat a tak jsem mu to ostříhala ve spánku aqle 3dny byl na mě naštvaný 😀

kalo
14. lis 2011

@suchomel To je dost drsný, ostříhat někoho ve spánku 😅 Tomu muselo být ráno hrozně....

berenika39
14. lis 2011

@kalo jak by asi bylo @suchomel, kdyby jí (ho) někdo ostříhal ve spánku 😝 😝 😝 😝

adeska888
9. pro 2013

Ahoj, moje mamka furt chce aby já a moje 13-ti letá dcera jsme měli alespoň mikádo ☹ (nechcem).Máme obě dvě dlouhé vlasy do kolen. Tak jsem si řekla:mám si nechat vlasy dlouhé(můj názor)nebo matčinu volbu a mít mikádo?Nevěděla jsem odpověď, ani to, ani to. nechala jsem si vlasy 10,5 centimetrů pod rameny.Bylo to něco mezi tím. Dcera jak mě hned uviděla a slyšela mou nabídku (viz.3 řádek) šla hned se mnou do kadeřnictví. Kadeřnice byla moje kamarádka na ZŠ a SŠ. Mě udělala vlasy oříškové a dceři trošilinku tmavší. Dokonce(dcera je skoro stejně vysoká jako já)řekl můj kámoš, že nevěděl že mám dvojče. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 O pár dnů později že ji řekli že je nejhezčí holka školy.Potom ji začal milovat jeden hodně populární kluk ze školy.Jak ji začal milovat(ona to poznala) začla chodit v šatech na ples do školy a každý den o něm furt mluvila.TUHLE METODU DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adeska888
30. pro 2013

Ahoj. já mám 16-ti letého syna, kterému taky, jako moji dceři říká že s těma vlasama musí něco udělat.Prý že mu v létě bude horko,bude se muset česat......... Přitom má vlasy úplně normální, nemá je vůůbec dlouhé. Tak už jsem si řekla nechám mu hoooooodně krátké vlasy ale ne uplně dohola!. Tak jsem nešla do kadeřnictví (nechtěla jsem utrácet) ostříhala doma mašinkou k 16-ti narozeninám.Moc se mu to libilo!
TUHLE METODU TAKY DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zelva
30. pro 2013

Tak u nás je stříhání také vždycky s řevem. Staršímu klukovi strašně vadí, jak mu ty vlasy padají a lochtají a škrábou ho.. 🙂 Stříhá ho táta ve vaně a bere ho tedy strojkem, takže to je celkem rychle, ale fakt řev, jako když ho vraždíme.. 😅 U holiče si to tedy nedokážu představit. Tam bych ho asi nedostala..

adeska888
30. pro 2013

Ahoj, na výše uvedeném článku jsem zapomněla uvést že 22.prosince jsem se stala kadeřnicí, učí mě kamarádka ze ZŠ a SŠ

dam222969703
20. říj 2015

Mám syna 15 let nechce se nechat ostříhat má vlasy až k ramenům a patku až k bradě nevim co s ním :-mám dělat. ☹