Jak používat fusak Lodger Bunker?

imzadi
20. zář 2010

Ahoj, nove jsem nasi vybavu doplnila o tento uzasny fusak, ale jak jsem ho rozbalila zjistitila jsem, ze vubec netusim, jak tam to mrne prijde? Takova ta vnitrni vlozka mi prijde hrozne mala a ta vnejsi zase hrozne velka...to se ta velka cast nejak prehyba nahoru, kdyz je male mimco?

Proste hledam zkusene maminky, co maji zkusenosti s timto fusakem a mohou mi poradit co a jak, jestli mam neco rozesit, apod...jinak na pohled je uzasnej 🙂 dik moc

mystique
24. zář 2010

Ahojky my ho máme , ted to bude druhá sezona a není se čeho bát. Na jaro a podzim mame bez té vnitřní vložky a v zime ji tam dam. Popruhy protáhnu přes ty otvory co tam jsou udělané. Měli jsme ho v hluboke korbičce( Jane) a byla akorát a máme ho ted i ve sportáku a taky pohoda. Naše malá je prckem má nějakých 8,2 kg, takže se opravdu bát nemusíš. Měli jsme ho od začátku a jiný třeba není. Ty teprve čekáš mimčo, takže na začátku ho určitě poutat nemusíš a tím pádem neprostrkuješ popruhy.

laada
13. lis 2010

Sice cenový úlet ale je božskej 😵 krásně se tam zachumlá jak mimi tak roční nebo starší dítko 😵

hojda
14. lis 2010

Já mám taky dotaz, to tam chodící dítka dáváte i s botičkama? Tenhle se mi líbí, ale to že nejde odepnout dole mě docela odrazuje...

monnaa1987
25. črc 2011

Maminky, mohu ze zeptat? Zvažuji koupení fusaku lodger bunker. Můj syn má nyní 15 měsíců - má to ještě cenu kupovat? Píší, že se do něho vejde dítko do 3 let. Prosím, máte nějaké zkušenosti? přece jen to není úpně nejlevnější záležitost 🙂

amelie001
25. črc 2011

Má to cenu kupovat,náš Dan má 93 cm,25 měsíců a vleze se do něj v pohodě.

romcovaklarka
11. zář 2011

Holky, kdo ho máte na chodící dítko, prosím poraďte, jak děláte s botičkama. Třeba do IP, pač toto je bohužel "otázka" ☹ Neumím si totiž představit, když jdu jen s dítkem a kočárem, v kočáru fusak, jak mu budu sundavat botičky nebo na ně nandavat návleky, když si ho na to nemůžu posadit do kočáru? (protože v něm je právě ten fusak, kterej nechci zamazat?) Díky moc. Nějak mi to hlava nebere. Plus ještě malé mimčo, jestli se v něm moc "neztrácí". Díky.

annettaine
16. lis 2015

Doufám, že někdo zareaguje na můj dotaz 🙂 Koupila jsem fusak Lodger z novější kolekce a doma zjistila, že má prostřihy jen na dva pásy. Kamarádka má starší - Lodger Bunker a ten je normálně pětibodový. Dodavatelé mi nejsou schopni napsat, které fusaky jsou pěti a které dvoubodové, tak se chci zeptat na vaše zkušenosti, ať příště nekupuju zase zajíce v pytli. Všichni mi píšou, že výrobce má stručné info, tak sorry, nevíme, zboží jsme neviděli naživo (nevýhoda e-shopů :(