Jak poznám prdíky?

mariask11
23. čer 2014

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jak poznáte prdíky? Občas po jídle hned usne ale občas, pláče a kope hodně nožičkami. Vydrží takhle třeba i hodinu plakat a nic nepomáhá, nevím jestli má ještě hlad nebo se prostě nemůže vyprdět? Pokud myslíte že jde o prdiky tak co vám zabíralo? Jo jinak kojim ale na noc musím dokrmovat, protože se mi nestíhá tvořit mliko. Děkuji moc za rady!

katyxq
23. čer 2014

Koukni i do Wiki MK - https://www.modrykonik.cz/kojenecka-kolika (tam máš spoustu rad, pokud pláče, klidně ho přilož znovu, používej stlačování prsu a střídej prsa i népěkolikrát při jednom kojení - postup v tom posledním odkazu) , ww.modrykonik.cz/nocni-kojeni (aby večer mlíčko se netvořilo a ve dne jo je nesmysl, jen se večer obvykle miminka chtěji kojit dlouho a často, ale to je normální a UM na noc je pro laktaci ta nejhorší doba, hlavně ho nedávej lahví, když už, tak používej suplementor) , ww.modrykonik.cz/jak-kojit

88nela88
24. čer 2014

Ahoj, tak my jsme zacaly mit brisni koliku v ten den co nas propustili z porodnice a trvalo asi do dvou tydnu nez neco konecne zabralo. U nas to probihalo tak ze jsem nakojila a do pul hodiny stasnej zachvat at jsem delala co jsem delala vse marne. Samozrejme hodne kopal nozickama a jak mel zachvat byl cely rudy a chvilkama se ani nenadechoval tak jsem se strasne bala... ☹ Byli jsme u doktorky ta nam napsala Sab simtex ten na vubec nezabral. Potom nam mamka koupila probiotika BIOLAC BABY ten se dava jen jednou dene obcas to bylo peklo protoze jsem ho potrebovala dat 2x denne ale setrila jsem si ho vzdycky na vecer aby v klidu usnul. Do toho jsem pila caj a porad ho piju z fenyklu, anyzu a kminu vse rozdrtit a 10min louhovat a tak 2x denne a po jidle sem si jeste brala espumissan v prasku. Dneska uz mame nastesti klid. A hlavne musim davat bacha co jim (nemuzu treba ani cuketu, cerstve merunky jen susene, zak. smetana, grilovane klobasky-ty s 90% masem, vlocky, musli, cerstve bylinky) takze mi treba breci kdyz neco noveho zkousim.... Tak ti drzim palce at to dobre dopadne. Jo a tim mlickem, kdyz nebudes dostatecne pit, nezapominat jist a spat pres den i hodinka staci tak taky mam mene mlicka. Takze se to snazim dodrzovat. Zkus to, nez mu zachutna vice z lahvicky a ty prijdes o kojeni... 😉